• Informacje na temat:

  kopia gagi

Artykuły na temat: kopia gagi
 • Woskowa Rihanna

  Woskowa Rihanna zajęła miejsce w strefie "Music Zone" obok podobizn Britney Spears, Kylie Minogue, Lady Gagi i Amy Winehouse. Rihanna słynie ze skąpych strojów i tego, że lubi eksponować atuty swojej sylwetki. Jej figura woskowa ubrana jest w głęboko wycięto na udzie, ale wciąż zakrywającą ciało sukienkę, będącą kopią stroju, w którym gwiazda wystąpiła w zeszłym roku w finale amerykańskiej...

 • Lady Gaga już nie dogoni Adele?

  Album "Born This Way" Lady Gagi utrzymał prowadzenie na światowej liście bestsellerów płytowych z wynikiem 487 tys. sprzedanych kopii.

 • W Ameryce Lady Gaga i Lorde

  Najnowszy album gwiazdy pop Lady Gagi zatytułowany "Artpop" zadebiutował na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Nowa płyta Lady Gagi: "Dzieło sztuki" czy "objazdowa ciekawostka"?

  Nowa płyta amerykańskiej gwiazdy pop Lady Gagi zatytułowana "ARTPOP" wywołuje mieszane uczucia. Jedni krytycy są zachwyceni albumem, inni mieszają wydawnictwo z błotem.

 • Najlepiej sprzedające się płyty w USA w 2011 roku

  Adele znów triumfuje. Jej album "21" sprzedał się w większej liczbie egzemplarzy niż zajmujące drugie i trzecie miejsce w rankingu płyty Micheala Bublé i Lady Gagi razem wzięte. Rekord pobił singel "Rolling in the Deep", który ściągnięto ponad 5 milionów razy.

 • Do kin!!! Tylko na co???

  Znów zatrzęsienie kinowych premier, więc recenzenci się nie wyrabiają. Dodatkowo 4 filmy wchodzą do kin niby teraz, ale w jednej kopii, więc tylko w wybranym mieście. Takie regionalne premiery. Miszmasz. Taki będzie też nasz recenzencki przegląd tygodnia.

 • Katy Perry światowym numerem jeden!

  Singel "Roar" Katy Perry to najpopularniejszy obecnie utwór na świecie. Amerykanka wygrywa ze swoją najgroźniejszą konkurentką, Lady Gagą.

 • Kompromitacja Madonny!

  Najnowszy album Madonny "MDNA" zaliczył zawstydzający wynik na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Recenzenci pognębili liderów

  Amerykański rockowy zespół The Fray znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych albumów w USA, spychając Bruce'a Springsteena na miejsce 2.

 • Adele najlepsza w USA. Detronizacja w kolejnym notowaniu

  Album "21" brytyjskiej wokalistki Adele po raz dziewiąty znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. W kolejnym notowaniu 1. miejsce przypadnie Lady Gadze - wg wstępnych szacunków nowa płyta piosenkarki znajdzie w premierowym tygodniu ponad 800 tys. nabywców.

Wideo na temat: kopia gagi
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...