• Informacje na temat:

  kora i jej zdrowie

Artykuły na temat: kora i jej zdrowie
 • Kora opuszcza Polskę

  Zmagająca się z problemami zdrowotnymi wokalista Olga 'Kora' Jackowska zamierza wyjechać z kraju - dowiedział się "Fakt".

 • Chora Kora dziękuje za wsparcie

  ...!" - napisała w niedzielę Kora na swoim profilu na Facebooku. Już podczas ostatniego odcinka (3 listopada) jurorka miała powiedzieć fotoreporterom, żeby nie robili jej zdjęć, bo jest chora. Wówczas menedżerka(...)Prowadzący show Polsatu Maciej Rock ogłosił, że Kora nie zasiądzie w jury, bo jest chora. Fanów wokalistki uspokoił, że pojawi się ona w najbliższą niedzielę na ostatnim półfinale szóstej edycji...

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  ...alkoholu, skoro tak kocha nasze polskie zdrowie. Na pewno Kora nie popularyzuje marihuany" - zaznaczył w rozmowie z serwisem Gazeta.pl. Jeszcze we wrześniu może zakończyć się śledztwo w sprawie(...) artystki. "Kora nie będzie odpowiadała na list pana Ziobry. Wydaje nam się, że pan Ziobro na plecach Kory chce budować swą marną popularność. Jeżeli mu tak zależy na zdrowiu Polaków, to niech pójdzie...

 • Kora znów odwołuje koncert. Co się dzieje?

  Zaplanowany na 8 grudnia koncert Kory w Sali Kongresowej został odwołany. Fani martwią się o zdrowie wokalistki.

 • Kora: Jestem dużo silniejsza

  Ekipa "Uwaga! TVN" odwiedziła Korę w jej domu na Roztoczu. "Gdybym miała żyć tak jak teraz, to mogłabym żyć jeszcze tysiąc lat" - mówi wokalistka, ale nie ma co liczyć na jej powrót na scenę.

 • Kora o swoim stanie zdrowia: Żyję z pewnym wyrokiem

  Najnowsze wyniki badań Kory napawają optymizmem - czytamy w "Vivie". Jednak przynajmniej w najbliższym czasie nie ma co liczyć na jej powrót do występowania.

 • Jaki jest stan zdrowia Kory?

  ..."Kora dobrze zareagowała na kolejna chemię. Chodzimy na spacery, na zakupy" - powiedział Kamil Sipowicz w rozmowie z "Super Expressem". "To bzdura, że są przerzuty. To jest typowy nowotwór, który reaguje na chemię, także się cieszymy" - dodał mąż Kory. Przypomnijmy, że Kora zachorowała na nowotwór jajników. Mimo to wokalistka pojawi się w siódmej edycji "Must Be The Music". Za jurorskim stołem...

 • Nowe doniesienia na temat zdrowia Kory

  Kora (63 l.) powoli wygrywa walkę z chorobą nowotworową - donosi "Super Express".

 • Kora: Nowe doniesienia na temat zdrowia

  Raptem kilka dni temu "Super Express" donosił o tym, że walcząca z rakiem jajnika Kora może już nie wrócić na scenę. Tymczasem konkurencyjny "Fakt" twierdzi, że wokalistka już latem ma pojawić się na plenerowej trasie koncertowej.

 • Kora już nie zaśpiewa? "Żyję z pewnym wyrokiem"

  Po trzech latach od wykrycia u Kory choroby nowotworowej okazało się, że gdyby operacja wokalistki spóźniła się o 10 minut, Kora mogłaby nie żyć.

Wideo na temat: kora i jej zdrowie
 • Kamil Sipowicz o stanie zdrowia Kory

  Kamil Sipowicz przyznał w "Dzień Dobry TVN, że Kora, o chorobie której od kilku tygodni rozpisują się tabloidy, czuje się już lepiej. "Mam nadzieję, że w lutym pokaże się publicznie" - powiedział. Poeta wspomniał także o ich ślubie, który miał miejsce pod koniec 2013 roku. (Dzień dobry TVN/x-news)