• Informacje na temat:

  kora na co choruje

Artykuły na temat: kora na co choruje
 • Kora: Ta choroba rani w sposób fizyczny i psychiczny

  Kora od kilku lat choruje na nowotwór jajnika. Wokalistka przeszła chemioterapię i kilka operacji, teraz prosi o pomoc w sfinansowaniu drogiego leku, utrzymującego ją przy życiu.

 • Kora jest chora na raka?

  Piosenkarka Kora Jackowska była widziana w szpitalnym oddziale onkologicznym.

 • Kamil Sipowicz na pogrzebie Kory: Kochała życie i nie bała się śmierci

  ..."Kora była osobą z krwi i kości. Była aktywna do samego końca, kochała życie i nie bała się śmierci" - mówił Kamil Sipowicz, mąż Olgi Sipowicz - Kory, liderki Maanamu, podczas jej uroczystości pogrzebowych w środę na Powązkach Wojskowych.

 • Jerzy Buzek na pogrzebie Kory: Wolność była kluczem do prawdy

  Były przewodniczący Parlamentu Europejskiego podkreślił, że Kora budowała mozolnie z uporem, ale i odważnie swój świat - "świat wolności", którym dzieliła się z innymi. "Wolność była dla ciebie(...) działo się w twoim wnętrzu. Uwielbialiśmy cię za to" - zaznaczył polityk, przypominając też, że Kora potrafiła być "ostra i bezceremonialna". W ostatnim pożegnaniu liderki zespołu Maanam na...

 • Joanna Górska: "To oni dali mi siłę". Cała prawda o walce z rakiem

  ...20 lipca 2017 roku Joanna Górska dowiedziała się, że choruje na raka. W trudnej drodze od początku wspierali ją najbliżsi. Niedawno dziennikarka Polsatu wróciła do pracy, pisze książkę, czerpie radość z życia, kocha i jest kochana.

 • Czesław Niemen nie żyje

  Informację o śmierci Niemena przekazała podczas VII Charytatywnego Balu Dziennikarzy Kora Jackowska. - Wiemy wszyscy, że był chory. Niech ta piosenka będzie swoistym requiem dla niego - powiedziała w Auli Politechniki Warszawskiej Kora. Maanam zagrał utwór "Planety". Po zejściu Maanamu ze sceny prowadzący bal Hirek Wrona zagrał dwie piosenki Niemena - "Wspomnienie" oraz "Dziwny jest ten świat...

 • Pogrzeb Tomasza Stańki w Warszawie: List od ministra kultury Piotra Glińskiego

  "Tomasz Stańko pozostawia po sobie pustkę nie do zapełnienia; na szczęście pozostaje z nami jego przejmujący, inspirujący jazz, czyniący nas lepszymi" - napisał wicepremier, minister kultury Piotr Gliński w liście odczytanym w piątek podczas uroczystości pogrzebowych muzyka.

 • Pogrzeb Tomasza Stańki w Warszawie: Kto przyszedł pożegnać wybitnego muzyka

  Na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie pożegnano Tomasza Stańkę, jednego z najważniejszych muzyków jazzowych na polskiej i europejskiej scenie.

Dyskusje na temat: kora na co choruje
 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  ,slawni, ludzie.MYslicie ze panie TRAFAnkowska czy ta z Rodziny zastepczej,czy patric swayze nie mieli kasy na leczenie???choruje kora,choruje przybylska...smutne.