• Informacje na temat:

  korepetycji

Artykuły na temat: korepetycji
 • "Ślicznotki": Korepetycje Jennifer Lopez w klubach go-go

  Striptizerka, która postanawia wymierzyć sprawiedliwość rekinom finansjery - to najnowsze wcielenie 50-letniej Jennifer Lopez. Przygotowując się do roli w "Ślicznotkach", gwiazda odwiedziła niejeden klub go-go.

 • Hollywood: Korepetycje z narkotyków

  Urzędnicy z amerykańskiej Agencji do Zwalczania Narkotyków (U.S. Drug Enforcement Administration - DEA) postanowili uzmysłowić hollywoodzkim reżyserom, scenarzystom i producentom, jak bardzo łączy się świat nielegalnego obrotu narkotykami i terroryzm oraz jak naprawdę wygląda walka z tymi zagrożeniami.

 • Marcin Mroczek: Korepetycje z miłości

  Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita - tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak miłość"... Już wkrótce w serial u pojawi się nowa bohaterka: Julka ( po raz pierwszy pojawi się na małym ekranie w 454 odcinku serialu), córka sekretarki Honoraty z kancelarii prawnej. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który - na prośbę jej matki - zacznie jej tłumaczyć matematykę.

 • Andree 3000 bierze korepetycje

  Andre 3000, członek popularnej amerykańskiej grupy Outkast, zapisał się niedawno na naukę gry na instrumentach dętych. Muzyk doskonali swe umiejętności w obsłudze klarnetu i saksofonu, co - jak sam przyznał - ma pomóc mu w dostaniu się w poczet uczniów prestiżowej uczelni muzycznej Juilliard School.

 • Uczył aktorów Weira języka polskiego

  Pochodzący z Torunia aktor Radosław Smużny wystąpił w najnowszym filmie Petera Weira "Niepokonani". Od statystowania w niewielkim epizodzie, ważniejszym zadaniem dla polskiego aktora było udzielanie korepetycji z języka polskiego odtwórcom głównych ról.

 • Jessica Simpson: Chuck Norris, Denzel Washington i molestowanie seksualne

  Amerykańska aktorka i piosenkarka w najnowszym wywiadzie przypomniała, że gdy była dzieckiem, uczestniczyła w przesłuchaniach do popularnego programu muzycznego. Usłyszała wtedy, że za mocno porusza brwiami i że powinna pójść na korepetycje do profesjonalnego aktora. Simpson wybrała Chucka Norrisa. "Musisz odnaleźć w sobie wewnętrznego Denzela Washingtona" - poradził jej wtedy aktor.

 • Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce opowiada o zachłyśnięciu się popularnością, korepetycjach u kucharzy i o tym, dlaczego nadchodzące święta przyprawiają go o ból głowy.

 • Czego Polański uczył Bruce'a Lee?

  W sobotę przypada 40. rocznica śmierci ikony filmów sztuk walki, Brucea Lee. Z tej okazji przypominamy mało znany wątek z jego życia - przyjaźń z Romanem Polańskim. Mistrz karate uczył reżysera samoobrony, a ten rewanżował się korepetycjami z jazdy na nartach.

 • Christina Aguilera nauczy śpiewać każdego

  .... W ramach korepetycji online przewidziano lekcje wideo, ćwiczenia interaktywne i materiały dodatkowe. Wcześniej muzycznych lekcji w MasterClass udzielał też Usher , który uczył sztuki performensu...

 • ​Jerzy Bończak: Woda zamiast wódki

  ...na życie, udzielając korepetycji. Jedną z jego uczennic jest maturzystka, z którą łączy go romans. Pewnego dnia sąsiadem pisarza zostaje pochodzący z prowincji chłopak, który chciałby zostać...

Zdjęcia na temat: korepetycji
Wideo na temat: korepetycji
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1532.

  Kajtek i Angela idą pouczyć się nad Wisłę, ale zamiast korepetycji cały czas spędzają na rozmowie. Cieślak opowiada nowej koleżance o swoich problemach rodzinnych i z dopalaczami. Córka Sebastiana też się otwiera, wyznając chłopakowi, że wini się za śmierć swojej mamy i dziadków. Stefanowi nie podoba się, że żona znowu jedzie z Leonem do szpitala do Eli. Tolek buntuje Górkę, sugerując, że

 • "Na Wspólnej": Pomaga mordercy?

  Prokurator przesłuchuje Rafała - podejrzewa go eutanazję. Przesłuchanie przerywa Agnieszka - zakazuje Sobczakowi udzielania odpowiedzi a prokuratora oskarża o nieczyste intencje! Heblowi nie podoba się zaangażowanie Agnieszki, a kiedy żona oświadcza mu, że przez sprawę Rafała nie może pojechać w podróż poślubną - postanawia działać. Po swojemu… Smolni chcą zrezygnować z korepetycji Laury. Kuba to

 • "M jak miłość": Odcinek 1511.

  Michał daje Wojtkowi korepetycje z polskiego, a junior kolejny raz próbuje zeswatać go z Asią – i postanawia zorganizować świąteczny wyjazd, na którym pisarz mógłby w końcu zbliżyć się do ukochanej... Tymczasem Joanna zaczyna pracę w bistro i już pierwszego dnia zostaje gwiazdą koncertu charytatywnego, który organizuje Kinga. Paweł poznaje przypadkiem Frankę – zbuntowaną pannę młodą, która uciekła z własnego ślubu.

Dyskusje na temat: korepetycji