• Informacje na temat:

  kornelii marek

Artykuły na temat: kornelii marek
 • "Erratum" znowu najlepsze

  "Erratum" Marka Lechkiego otrzymało Grand Prix - Statuetkę Maszkarona - podczas 25. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Festiwal zakończył się 14 maja. To już kolejna nagroda do tej produkcji.

 • "Góra Góry" na Scenie Faktu

  "Góra Góry" Marka Millera i Piotra Wojciechowskiego w reżyserii Pawła Woldana to dramat dokumentalny, którego bohaterem jest dominikanin o. Jan Góra - niezwykła postać polskiego Kościoła katolickiego. Utwór prezentuje różne postawy, trudne wybory młodzieży i ich duchowych przewodników. W tych wyborach zapisana jest nasza współczesność. Postać charyzmatycznego, niepokornego zakonnika kreuje Krzysztof Globisz.

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

 • "Ewolucja planety małp": Małpy przejmują władzę

  ...wcielał się Roddy McDowall. To także odniesienie do Kornelii Cynilli - żony Juliusza Cezara. W filmie zobaczymy też Rocketa (Terry Notary) - wytrawnego wojownika i bliskiego współpracownika Caesara...

Wideo na temat: kornelii marek
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1463.

  Bartek jest nadal w złej kondycji psychicznej i fizycznej, mimo to stęskniony jedzie do Kornelii. Przeżywa szok, gdy ukochana mówi mu, że to koniec ich związku. Po wyjściu od Kornelii, załamany Koszyk sięga po narkotyki. Agata i Staś mają wyrzuty sumienia, że obwiniali Marka o śmierć mamy. Tymczasem Krystyna zamierza walczyć z wypożyczalnią samochodów o odszkodowanie dla Pyrków. Po utracie