• Informacje na temat:

  koroniewska dowbor-to już koniec

Artykuły na temat: koroniewska dowbor-to już koniec
 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Joanna i jej partner mają stanąć na ślubnym kobiercu, ale nikt nie brał już tego poważnie. Joanna i Maciej są ze sobą od 11 lat, pod koniec 2004 roku Maciej poprosił Joannę o rękę. Od dnia zaręczyn(...) nazwisko Joanna Dowbor. Panieńskiego, Koroniewska, na razie będzie używać zawodowo. Pani Joanna ewidentnie chce podkreślić, że zaczyna nowy rozdział życia. Życzymy wiele szczęścia! MG Chcesz poznać...

 • Koroniewska wraca na antenę

  Plotkowano, że aktorka żałuje swojej decyzji o odejściu z "M jak miłość". Niektórzy nawet wróżyli jej koniec kariery. Tymczasem do Jedynki wraca pogram prowadzony przez Joannę Koroniewską. Drugą serię "Pogotowia rachunkowego" zobaczymy już w maju.

 • Koroniewska świętuje 35. urodziny!

  Joanna Koroniewska, którą we wrześniu po raz ostatni zobaczymy w roli Małgosi Mostowiak z "M jak miłość", uwielbia obdarowywać najbliższych upominkami. Ale 27 maja to ona dostaje prezenty. W poniedziałek, 27 maja, aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Koroniewska i Dowbor znowu razem!

  Joanna Koroniewska, do niedawna gwiazda "M jak miłość", nie chce, by jej córeczka Janinka była jedynaczką. Aktorka coraz częściej myśli o tym, by po raz drugi zostać mamą. Podobno jej partner - Maciej Dowbor - także bardzo cieszyłby się, gdyby jego rodzina się powiększyła.

 • Koroniewska: Dowbor na całe zło?

  Po miłosnym zawodzie stwierdziła, że bez mężczyzny u boku jest szczęśliwsza. Teraz nie jest już tego pewna.

 • Maciej Dowbor: Zero figo-fago

  Maciej Dowbor aktorem? Tak! Prowadzący "Tylko taniec. Got to dance" zagrał w jednym z odcinków nowego serialu Polsatu - "To nie koniec świata".

 • Ciąża Małgorzaty Mostowiak

  ...wyjścia - serialowa Małgorzata Mostowiak także spodziewa się dziecka. Wygląda na to, że ciąża Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska) zbliży ją do Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Czy przyszłe(...)" - kończy Koroniewska, która w życiu prywatnym potomka spodziewa się pod koniec roku. Więcej czytaj w magazynie "Świat Seriali "

 • Nie spieszą się przed ołtarz

  Który to już raz słychać plotki o rychłym ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta? Gwiazdorska para od lat żyje szczęśliwie mimo braku obrączek. I wcale nie należy do wyjątków!

 • Katarzyna Cichopek: Krucho z finansami

  ...o show, żeby to fajnie sprzedać, żeby było dużo emocji" - wyjaśnił Marcin Hakiel, a jego żona dodała: "Pierwszy taniec to jest wybór młodej pary. Wierzcie mi, że walc już dawno odszedł do lamusa(...) wesel. Aktorka powiedziała też szczerze, że te lekcje tańca to teraz ich główne źródło dochodu. "Dzieciaki wyjeżdżają niedługo na wakacje, więc temat tańca dziecięcego nie jest aktualny. Te pierwsze...

 • Od popularności uciekam

  ...- Nie chcę, żeby ktoś mógł powiedzieć, że idę po trupach do celu. Chcę żyć uczciwie w życiu zawodowym i prywatnym - mówi Maciej Dowbor.