• Informacje na temat:

  koroniewska i dziecko zdjęcia

Artykuły na temat: koroniewska i dziecko zdjęcia
 • Joanna Koroniewska urodziła!

  Aktorka i Maciej Dowbor w końcu doczekali się drugiego dziecka! Joanna Koroniewska na swoim Instagramie podzieliła się wieścią, że na świat przyszła druga pociecha. Szczęśliwa mama nie omieszkała też przy okazji zdradzić, czy 8-letnia Janinka ma teraz siostrę czy też brata.

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska nie myśli o nowych rolach

  Joanna Koroniewska, niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", która niedawno po raz drugi została mamą, nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Nie chce zostawiać malutkiej córeczki pod opieką niani lub babci... Nie myśli o nowych rolach, bo uważa, że rola matki jest najpiękniejsza na świecie i żadna inna nie może się z nią równać.

 • Koroniewska w "Daleko od noszy"

  Joanna Koroniewska, gwiazda "M jak miłość", wystąpi gościnnie w serialu "Daleko od noszy". Aktorka zagra panią adwokat, która wprowadzi sporo zamieszania w życie bohaterów szpitala.

 • Maciej Dowbor: Jestem brutalny w utrzymywaniu prywatności moich dzieci

  Maciej Dowbor często publikuje na swoim instagramowym koncie zdjęcia z żoną. Pokazuje na nich między innymi, jak spędzają czas wolny od pracy. Fotografie opatrzone są zazwyczaj(...) co. Sami wiele pokazujemy, robimy zdjęcia. Taniej jest więc zrobić screen z naszego Instagrama - dodaje. Treści, jakie Dowbor publikuje na swoich profilach w portalach społecznościowych...

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Na świecie już niedługo pojawi się drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka o swojej ciąży poinformowała fanów początkiem maja. Wówczas na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiła się(...), którzy pozostawili Kurdej-Szatan masę komplementów! Na zdjęcie zareagowały także koleżanki aktorki z polskiego świata show-biznesu, między innymi Joanna Koroniewska, Magda Steczkowska, Viola Piekut...

 • Zapasowy plan Koroniewskiej

  Kocha swój zawód. Jednak gdyby nie dostawała ról, Joanna Koroniewska ma zapasowy plan!

 • Będzie ślub w "M jak miłość"?

  Powtórne oświadczyny to ogromny stres. Tomek (Andrzej Młynarczyk) boi się zrobić fałszywy krok, ale zdecyduje się podjąć ryzyko i ponownie poprosić Małgosię (Joanna Koroniewska) o rękę.

 • To był mecz piłkarski, jakiego jeszcze nie było! Na boisko wybiegli m.in. bracia Mroczkowie, Maciej Zakościelny, Przemysław Sadowski, Andrzej Precigs, Steffen Moller i Ryszard Zatorski, a wśród kibiców dostrzegliśmy Kacpra Kuszewskiego, Joannę Koroniewską, Agnieszkę Fitkau-Perepeczko i Małgorzatę Kożuchowską. Wszystko z okazji meczu ekipy serial u "M jak Miłość" z drużyną komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" , który odbył się w jednej z warszawskich hal piłkarskich.

 • Ślub pod znakiem zapytania?

  Z rodziną, jak to powszechnie wiadomo, najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Już niebawem bohaterowie serial u "Niania" - Frania i Maks - odczują to na własnej skórze.

 • Niespodzianki w "Hotelu 52"

  ...gdy wreszcie zaakceptowała jego chęć robienia kariery i dążenia do sukcesu z dala od gościnnych progów Hotelu 52, nastał czas na spokojny związek, a może nawet dziecko... Czy jednak ich szczęście(...) Koroniewska, Piotr Polk, Anita Sokołowska, Maciej Zakościelny. Specjalnymi gośćmi będą też znani komentatorzy sportowi - Mateusz Borek oraz Paweł Wójcik. Co widzowie zobaczą w pierwszym odcinku nowego sezonu...

Zdjęcia na temat: koroniewska i dziecko zdjęcia