• Informacje na temat:

  koroniewska polsko

Artykuły na temat: koroniewska polsko
 • Koroniewska w "Pogotowiu ratunkowym"

  Joanna Koroniewska będzie gospodynią nowego programu "Pogotowie rachunkowe!", który jesienią trafi na antenę Jedynki - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Koroniewska czeka na propozycje!

  Joanna Koroniewska, czyli Małgosia Chodakowska z "M jak miłość", długo czekała na swoje "pięć minut". Czy po odejściu z najpopularniejszego polskiego serialu dostaje oferty pracy?

 • Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

  Sporo niespodzianek czeka fanów serialu "M jak miłość". Dramatyczne chwile przeżyją bliscy Tomka (Andrzej Młynarczyk), który będzie walczył w szpitalu o życie. Możliwe, że te wydarzenia ściągną do Polski jego byłą żonę Małgosię, w którą wcielała się Joanna Koroniewska.

 • Koroniewska świętuje 35. urodziny!

  Joanna Koroniewska, którą we wrześniu po raz ostatni zobaczymy w roli Małgosi Mostowiak z "M jak miłość", uwielbia obdarowywać najbliższych upominkami. Ale 27 maja to ona dostaje prezenty. W poniedziałek, 27 maja, aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Koroniewska zdana na siebie

  Na prowadzeniu show ("Kocham Cię, Polsko!") oraz grze w serialach ("M jak miłość") zarobiła przez miesiąc podobno aż 140 tys. zł! To sukces. Na otarcie łez po utracie rodziny?

 • Koroniewska i Zielińska: Przyjaciółki

  ...zrobić coś tak, jak sama sobie wymarzyła - mówi osoba z firmy produkującej "Kocham Cię, Polsko!". A jednak wiadomość, że producent popularnego show TVP 2 planuje wielką zmianę w obsadzie, pani Katarzyna(...) przyjaciółek. Lody stopniały. Coś "zaskoczyło" - zdradza kulisy pierwszego spotkania osoba będąca na planie "Kocham Cię, Polsko!". I tak, niespodziewanie, po nagraniu kilku odcinków, poprawne relacje koleżanek...

 • Koroniewska w Piernikowej Alei Gwiazd

  Aktorka Joanna Koroniewska i pianista jazzowy Bogdana Hołownia odsłonią swoje autografy w Piernikowej Alei Gwiazd podczas święta miasta, które będzie obchodzone w czerwcu.

 • Koroniewska w nowym w serialu?

  Koroniewska. Prawdopodobnie za sprawą tej propozycji ponad rok temu odeszła z "M jak miłość". Liczyła na wielką zmianę. Okazało się jednak, że transfer nie przebiegł płynnie. "Kocham Cię, Polsko!", w którym(...) Koroniewska ma zagrać nosi tytuł "To nie koniec świata". Opowiada o losach nauczycielki wychowania fizycznego, która ma romans z przedsiębiorcą. Ona jest biednym belfrem, on zamożnym biznesmenem...

 • Joanna Koroniewska w nowej roli

  ...nowe wyzwania - była kapitanką jednej z drużyn w "Kocham Cię, Polsko!" w TVP 2, prowadziła też program "Matka czy nastolatka" w TLC. Wystąpiła również gościnnie w kilku serialach. Jednak po zakończeniu(...) ekspertem w tej dziedzinie. Rusza program "Pogotowie rachunkowe", w którym Koroniewska wraz z zaproszonymi do studia gośćmi będzie pomagać w ratowaniu domowych budżetów. Zdaje się, że zapowiada się dla...

 • Nowości w "Kocham Cię, Polsko!"

  W piątek, 2 marca, "Kocham Cię, Polsko!" wraca na antenę w nieco odmienionej formie. Największe emocje budzi zmiana jednej z kapitanek. Naprzeciwko Katarzyny Zielińskiej stanie Joanna Koroniewska.

Zdjęcia na temat: koroniewska polsko
Dyskusje na temat: koroniewska polsko
 • Re: ​Joanna Koroniewska rzuca Mostowiaków!

  Koroniewska, mierna aktoreczka z wiecznymi humorami. Taka na pewno jest w życiu codziennym. Z taka bab trudno wytrzymać na planie,a tym bardziej w domu. Niech znika, nawet w "kocham Cię Polsko" jest nie do zniesienia.

 • Re: ​Joanna Koroniewska rzuca Mostowiaków!

  najwyższy czas nie będziemy płakać jeszcze niech zrezygnuje z programu "kocham cię polsko" bo nie da się oglądać

 • Re: ​Joanna Koroniewska rzuca Mostowiaków!

  A kiedy to prymitywne sztuczydło odejdzie jeszcze z "Kocham Cię Polsko", z super programu zrobili szmirę, której z tą "gwiazdeczką" nie da sie oglądać!!!!!

 • Re: Joanna Koroniewska świętuje 35. urodziny

  No i bardzo dobrze. Rozpieprzyła Kocham Cię Polsko i teraz czas na M jak Miłość. To taka mdła i słaba aktorka z urodą z lamusa. 35 lat - myślałem że po czterdziestce. Po jej odejściu serial odbije się w rankingu.

 • Re: Joanna Koroniewska czeka na nowe propozycje!

  przeciętny widz ,mogę powiedzieć między 0 a 75 rokiem życia uważa ją niestety za niesympatyczną więc pora chyba się wycofać z ekranu. piszę to na podstawie własnej rodziny w której oglądają i m jak miłość i kocham cię polsko.

 • Re: Joanna Koroniewska czeka na nowe propozycje!

  Przychylam się do opini Fantazi ja też jej nie lubie wkurza mnie ten rozdziawiony pysk widać do żołądka a te ruchy jak oglądam Kocham Cię Polsko to wogule daremna baba nie dość że nic nie umie to jeszcze szkodzi Kasi Zielińskiej wiesza się po tych chłopach całuje a z tego pychola będzie nie żle capiło fuj.

 • Re: Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  ~Tylko nie Zielińska błagam! Sztuczne babsko, mało błyskotliwe i inteligentne. Rogala i Koroniewska biły ją na głowę w Kocham Cię Polsko

 • Re: ​Joanna Osyda w Grabinie!

  NARE:::::::::::::::SZCIE bo ta Koroniewska juz mi obrzydla w tym serialu i Kocham cie polsko tez nie ogladam .Dobrze ,ze jeszcze w mojej lodowce nie siedzi.

 • Re: ​Joanna Osyda w Grabinie!

  Mam dość tej faworyzowanej wszędzie Koroniewskiej. Jak to sława i kasa przewraca w głowie, przedtem była całkiem miłą osobą, teraz nie da się na nią patrzeć, zarozumiała, przemądrzała, niestrawna. Od czasu kiedy jest w Kocham Cię Polsko - przestałem oglądać ten program. Też przestałam ogladać jak Koroniewska tam sie wpakowała. Ale "Majki " nie ogladałam z powodu mdłej Osydy. Truuuudno. pozostaja

 • Re: Bójka o Martę

  A WIDZIELISCIE JAK KORONIEWSKA W PROGRAMIE KOCHAM CIE POLSKO CO RUSZ SIE OBLIZUJE , TAK BARDZO WYSTAWIA JEZYK, ZE OBRZYDZENIE BIERZE. W , PRZECIEZ W M JAK MILOSC NIE WYSTAWIA TAK OZORA. TO , CHYBA CAŁKIEM TAK PRYWATNIE, JAK JEST TO SIE OBLIZUJE, A SLUZBOWO TO JUZ NIE! TEGO NIE MA W SCENARIUSZU. CZY , NIKT JEJ O TYM NI MÓWI, ZEBY TAK NIE ROBIŁA, I JESZCZE JAK SIE SMIEJE TO OTWIERA ZA BARDZO CAŁĄ