• Informacje na temat:

  korwin

Artykuły na temat: korwin
 • Karolina Korwin Piotrowska obraża Arabów?

  Karolina Korwin Piotrowska od lat zajmuje się recenzowaniem filmów, ale bardziej znana jest z tego, że krytykuje poczynania polskich celebrytów i polityków. Wytyka im wpadki, głupie zachowania, snobizm. Ale szczególnie wyczulona jest na wypowiedzi noszące znamiona rasizmu, ksenofobii, seksizmu. Niestety, jej samej też zdarzają się niefortunne wypowiedzi. W jednej z ostatnich dziennikarka użyła...

 • Korwin-Mikke rapuje w ramach #hot16challenge. Jest zawiadomienie do prokuratury

  Posłowie Lewicy złożyli do prokuratury zawiadomienie "na rapującego o zabijaniu przeciwników politycznych" posła Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego. Chodzi o klip, w którym Korwin-Mikke śpiewa, że "pieprzeni socjaliści mają wisieć zamiast liści".

 • Janusz Korwin-Mikke nagrał zwrotkę na #Hot16Challenge2. "Skandaliczne zachowanie"

  Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke zdecydował się dołączyć do akcji #Hot16Challenge2 i nagrał zwrotkę, w której grozi, że "socjaliści będą wisieli".

 • Karolina Korwin Piotrowska obraża polski Episkopat: "Cholerna, bezmyślna sekta"

  Mało która z polskich gwiazd tak często doświadcza na własnej skórze hejtu jak Karolina Korwin Piotrowska. Niedawno dziennikarka opisała przypadek mężczyzny, który wulgarnie ją wyzywał i formułował pod jej adresem groźby karalne. Wydawać by się mogło, że osoba, która tyle razy była obiektem podłych ataków, sama powstrzyma się przed obrażaniem innych. Ale Korwin Piotrowska w swoich opiniach też...

 • Janusz Korwin-Mikke komentuje ataki na Viki Gabor

  ...12-letnia Viki Gabor nie ma łatwego życia z hejterami. Poziom agresji urósł do tak dużego poziomu, że sprawę bada obecnie prokuratura. Na temat wokalistki wypowiedział się też Janusz Korwin-Mikke.

 • Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje gwiazdy za brak zaangażowania w politykę

  Popularna dziennikarka słynie z tego, że ostro recenzuje poczynania przedstawicieli rodzimego show-biznesu. Tym razem Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła we właściwy sobie sposób skomentować podejście celebrytów do wyrażania swoich opinii na tematy związane z sytuacją polityczną. Dostało się między innymi Julii Wieniawie i Maciejowi Musiałowi.

 • Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN!

  Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach postanowiła rozstać się z grupą TVN. Jakie są powody takiej decyzji?

 • "Sława" Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką, która ukaże się późną wiosną. Opowie w niej o historii upowszechniania wizerunku i ludzkiej skłonności do autokreacji. Zamierza udowodnić, że pragnienie dzielenia się swoim wizerunkiem i prywatnością nie jest domeną XXI wieku, a tak wybitne postacie jak królowa Wiktoria, lord Byron czy car Mikołaj II zachwyciliby się możliwościami, jakie dają...

 • Karolina Korwin-Piotrowska: Hejt na pomoc dla Pomorzan

  Karolina Korwin-Piotrowska nadal zamierza wspierać Pomorzan. Ma już kilka projektów pomocy, nie będzie jednak mówić o nich publicznie. Twierdzi, że po hejcie, jaki spotkał ją w sierpniu, nie uniesie emocjonalnie kolejnych napastliwych komentarzy.

 • Karolina Korwin-Piotrowska: Wielokrotnie chciano mnie przekupić

  Polscy celebryci chcieliby czytać laurki na swój temat - uważa Karolina Korwin-Piotrowska. Twierdzi też, że wiele gwiazd opłaca pozytywne doniesienia medialne na swój temat. Sama niejednokrotnie otrzymywała propozycję wydania pozytywnej opinii w zamian za gratyfikację finansową.

Zdjęcia na temat: korwin
 • Korwin Piotrowska
 • Karolina Korwin-Piotrowska
 • Korwin-Piotrowska dostaje listy z pogróżkami.
Wideo na temat: korwin
 • "Sława" Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką, która ukaże się późną wiosną. Opowie w niej o historii upowszechniania wizerunku i ludzkiej skłonności do autokreacji.

 • Gojdź diagnozuje Korwina!

  "Niewykluczone, że Janusz Korwin-Mikke ma pierwsze objawy demencji starczej" - ocenił Gojdź

 • Dwa nowe programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska wraca na antenę z dwoma nowymi programami. Na początku sierpnia w TVN Fabuła zadebiutował cotygodniowy magazyn "DKF", w którym dziennikarka rozmawia z ludźmi kina o ich pracy. Na przełomie września i października na antenie TVN Style pojawi się natomiast magazyn "#Sława" - jego tematem będzie popkultura.

Dyskusje na temat: korwin