• Informacje na temat:

  korwin mikke

Artykuły na temat: korwin mikke
 • Korwin-Mikke rapuje w ramach #hot16challenge. Jest zawiadomienie do prokuratury

  Posłowie Lewicy złożyli do prokuratury zawiadomienie "na rapującego o zabijaniu przeciwników politycznych" posła Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego. Chodzi o klip, w którym Korwin-Mikke śpiewa, że "pieprzeni socjaliści mają wisieć zamiast liści".

 • Janusz Korwin-Mikke nagrał zwrotkę na #Hot16Challenge2. "Skandaliczne zachowanie"

  Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke zdecydował się dołączyć do akcji #Hot16Challenge2 i nagrał zwrotkę, w której grozi, że "socjaliści będą wisieli".

 • Janusz Korwin-Mikke komentuje ataki na Viki Gabor

  ...12-letnia Viki Gabor nie ma łatwego życia z hejterami. Poziom agresji urósł do tak dużego poziomu, że sprawę bada obecnie prokuratura. Na temat wokalistki wypowiedział się też Janusz Korwin-Mikke.

 • Korwin-Mikke pozywa TVN

  Janusz Korwin-Mikke złożył pozew w trybie wyborczym przeciwko telewizji TVN. Żąda od stacji wpłaty 50 tys. na konto Caritas Polska na rzecz powodzian.

 • Popek wystartuje w wyborach? Janusz Korwin-Mikke zabrał głos

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich raperów, ujawnił, z której partii najchętniej wystartowałby w wyborach parlamentarnych. Sprawę skomentował jednak prezes partii, Janusz Korwin-Mikke, który stanowczo zdementował krążące po sieci plotki.

 • Janusz Korwin-Mikke szokuje w brytyjskiej telewizji. Annie Lennox nie wytrzymała

  Annie Lennox oraz Janusz Korwin-Mikke byli gośćmi programu "Good Morning Britain", nadawanego w brytyjskiej telewizji ITV. Znana wokalistka oraz aktywistka wyśmiała słowa polskiego europosła, który stwierdził ponownie, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn.

 • TVN nie musi przepraszać Korwin-Mikkego

  TVN nie musi przepraszać kandydata na prezydenta Janusza Korwin-Mikkego za to, że w materiale o piosenkach dla kandydatów pokazano go z ręką wzniesioną w hitlerowskim pozdrowieniu - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Prawnik Korwin-Mikkego zapowiada odwołanie.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  ..."Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Popek wejdzie do polityki? "Wystartuję na posła"

  ...obstawiać, z jakich list może startować Popek. Najbardziej prawdopodobną opcją jest partia Wolność Janusza Korwin-Mikkego , z którą od pewnego czasu twórca i zawodnik MMA sympatyzuje. Wystąpił m.in. na Weekendowym Festynie Wolnościowym w Częstochowie, gdzie wykład miał Korwin-Mikke. Przypomnijmy, że w zeszłych wyborach prezydenckich w 2015 roku raper stwierdził, że gdyby miał oddać swój głos, to...

 • "Drozda na weekend" powraca

  .... W programie Drozdy wystąpili już m.in. Hanna Bakuła, Jan Tomaszewski, Janusz Korwin-Mikke, Marek Siudym, prof. Witold Modzelewski, inspektor Mariusz Sokołowski, Jacek Kawalec i Stefan...

Zdjęcia na temat: korwin mikke
Wideo na temat: korwin mikke
 • Janusz Korwin-Mikke: Wykląłbym syna geja!

  Janusz Korwin-Mikke słynie ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Ostatnio gościł w programie Łukasza Jakóbiaka, gdzie poinformował swoje dzieci, jak zareagowałby, gdyby któreś z nich okazało się homoseksualne. Po tak ostrych słowach mamy nadzieję, że jednak żadne z nich nie jest. (20m2 Łukasza/x-news)

 • Gojdź diagnozuje Korwina!

  "Niewykluczone, że Janusz Korwin-Mikke ma pierwsze objawy demencji starczej" - ocenił Gojdź

 • Janusz Korwin-Mikke o gwałtach: Kobiety udają, że stawiają opór i to jest normalne

  Ubiegający się o mandat europarlamentarzysty Janusz Korwin-Mikke (71 l.) ma swoją teorię na temat gwałtów. Pytany dalej, czy uważa, że kobiety chcą być gwałcone, odparł: "Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie" - stwierdził. (TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: korwin mikke