• Informacje na temat:

  kościkiewicz marek z żoną

Artykuły na temat: kościkiewicz marek z żoną
 • Marek Kościkiewicz będzie tatą

  Marek Kościkiewicz, były lider grupy De Mono, w lutym 2005 roku zostanie ojcem. Jego żona Agata najprawdopodobniej urodzi syna.

 • Kościkiewicz: Syn na Dzień Kobiet

  We wtorek, 8 marca, przyszedł na świat syn Marka Kościkiewicza, byłego lidera grupy De Mono. Żona muzyka Agata urodziła ważącego blisko 3 kg Mikołaja. To pierwsze wspólne i własne dziecko państwa Kościkiewiczów.

 • Terapia działa, miłość kwitnie

  Na poniedziałkowej (7 kwietnia) gali rozdania Fryderyków w Warszawie, Marek Kościkiewicz (48 l.), były muzyk De Mono, pojawił się z małżonką Agatą (31 l.).

 • "Najważniejsza rzecz w życiu"

  Marek Kościkiewicz to muzyczny "mózg" grupy De Mono, odpowiedzialny za skomponowanie większości jej przebojów. W swym zawodowym życiorysie ma pracę w charakterze szefa wytwórni płytowej Zic Zac, był(...) zdrowotnych i przyszłości De Mono, Marek Kościkiewicz opowiedział w rozmowie z Krzysztofem Czają.

 • Magda Steczkowska: Lubię, jak dużo się dzieje (wywiad)

  Na początku lutego nową płytę "...nie na zawsze" zaprezentowała Magda Steczkowska. "Jestem szczęśliwym człowiekiem, żoną, matką - co nie przeszkadza mi pisać o miłości trudnej i bolesnej" - mówi nam wokalistka.

 • Czas na wielkie show!

  ..."Debiuty" na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Umiejętności artystów będzie oceniało jury w składzie: Krystyna Prońko, Marek Kościkiewicz i Marek Tysper. Program poprowadzą: Aleksandra Rosiak(...) Chętnik, Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski oraz Piotr Kupicha z żoną Agatą. Program poprowadzi duet: Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. "On i Ona" startuje w niedzielę, 21 marca, o godz. 16:45. Do...

 • Festiwal w Opolu 2019: Koncert "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"

  ..." ( posłuchaj! ). Dowodzona przez wokalistę Andrzeja Krzywego grupa De Mono przypomniała piosenkę "Kochać inaczej" ( posłuchaj! , autorem nagrania jest gitarzysta Marek Kościkiewicz , obecnie...

 • "Gdzie oni są?": Historia zatoczyła koło

  ...), Marek Kościkiewicz (założyciel De Mono) i Adam Nowak (Raz Dwa Trzy). Imprezy promocyjne książki odbędą się w Toruniu, Stargardzie Szczecińskim, Choszcznie, Szczecinie i Łodzi a finał w Warszawie...

Zdjęcia na temat: kościkiewicz marek z żoną