• Informacje na temat:

  kosińska katarzyna

Artykuły na temat: kosińska katarzyna
 • W piątek, 22 września, w Sali Kameralnej Teatru Wielkiego odbyła się premiera najnowszej sztuki Grzegorza Jarzyny "Giovanni". W spektaklu występuje cała plejada znakomitych aktorów, na czele z Andrzejem Chyrą ( "Palimpsest" , "S@motność w sieci" ), który gra tytułowego bohatera, nieokiełznanego uwodziciela Giovanniego, i Cezarym Kosińskim ( "Ciało" ), wcielającym się w jego służącego, Leporello.

 • Jolanta Fraszyńska: Moje prywatne źródło mocy

  Filigranowa, pełna energii aktorka zdradza, co czeka jej bohaterkę, Katarzynę Ruszczyc w drugim sezonie "Leśniczówki". Ale nie tylko. Jolanta Fraszyńska mówi też o tym, ile zwierzaków jest w jej domu, dlaczego lubi stare drzewa i czy chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe".

 • W piaskownicy ze Stuhrem, w łóżku z Mozilem

  Zosia nakrywa swojego chłopaka w trakcie miłosnej schadzki z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Tak rozpoczyna się "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W roli głównej w filmie wystąpiła Katarzyna Maciąg.

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  .... Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Scenarzystką serialu jest Katarzyna Krzysztopik, reżyserem Bartosz Ignaciuk, a autorem zdjęć Paweł Figurski. Za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Mirela Zawiszewska. Muzykę komponuje Marcin...

 • Sistars na Eurowizji?

  Komisja konkursowa w składzie: Marek Sierocki - przewodniczący, Janusz Kosiński, Piotr Klatt, Zygmunt Kukla, Bartosz Jastrzębowski, Hieronim Wrona i Piotr Metz - przesłuchała 73 piosenki i wybrała 15 polskich wykonawców. Obok zespołu Sistars o wyjazd powalczą: Blue Cafe, Golden Life, Goya, Indigo, Alicja Janosz, Krzysztof Kiljański, Katarzyna Klich, Kowalski, Łzy, Małgorzata Ostrowska, Offside...

 • Zakościelny komandosem

  Wesołowski, Jan Englert, Maja Ostaszewska, Lucyna Malec, Katarzyna Gniewkowska, Anna Romanowska, Olgierd Łukaszewicz i Cezary Kosiński.

 • Wraca "Głęboka woda"

  Nastolatka usuwająca ciążę (Sara Celler-Jezierska), matka (Katarzyna Kwiatkowska) zmuszająca córkę do prostytucji, śpiewaczka operowa, uzależniona od hazardu (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik(...) się też, czy Wiktor nadal będzie z Miką (Katarzyna Maciąg): - Scenarzyści postawili przed nią trudny wybór - twierdzi aktorka. - Z jednej strony przystojny szef, z drugiej oddany Maks. Kogo wybierze...

 • "Demon" Marcina Wrony od 9 września w kinach w USA

  9 września na ekrany amerykańskich kin trafi "Demon" - ostatni film zmarłego w ubiegłym roku Marcina Wrony. Amerykańska premiera będzie miała miejsce niecały rok po tragicznej śmierci artysty. Właśnie pojawił się amerykański zwiastun obrazu.

 • Polacy na pielgrzymce

  Zdezelowany, ciągle psujący się stary autobus, męcząca podróż i fatalne warunki zakwaterowania w kolejno odwiedzanych miastach. Ponadto egoizm, złośliwość, obłuda, plotka rstwo i wścibstwo. Pryska duchowy aspekt podróży. Realia polskich pielgrzymek poznamy w sztuce "Pielgrzymi" wyreżyserowanej przez Macieja Dejczera.

 • "Demon": Jest plakat ostatniego filmu Marcina Wrony

  Dystrybutor ostatniego filmu Marcina Wrony zaprezentował oficjalny plakat obrazu "Demon". Produkcja wejdzie do polskich kin 16 października.

Zdjęcia na temat: kosińska katarzyna