• Informacje na temat:

  kosiński marcin

Artykuły na temat: kosiński marcin
 • "Demon" Marcina Wrony trafi do amerykańskich kin

  Nagradzany na międzynarodowych festiwalach "Demon" Marcina Wrony zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności w USA. Obraz ma trafić do amerykańskich kin w 2016 roku.

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  ...15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • "Demon": Jest plakat ostatniego filmu Marcina Wrony

  Dystrybutor ostatniego filmu Marcina Wrony zaprezentował oficjalny plakat obrazu "Demon". Produkcja wejdzie do polskich kin 16 października.

 • "Demon" Marcina Wrony od 9 września w kinach w USA

  ...9 września na ekrany amerykańskich kin trafi "Demon" - ostatni film zmarłego w ubiegłym roku Marcina Wrony. Amerykańska premiera będzie miała miejsce niecały rok po tragicznej śmierci artysty. Właśnie pojawił się amerykański zwiastun obrazu.

 • "Demon" Marcina Wrony nagrodzony w USA

  ..."Demon" w reżyserii Marcina Wrony został uhonorowany nagrodą dla najlepszego filmu na festiwalu Fantastic Fest, który wczoraj (1 października) zakończył się w Austin w stanie Texas. Wyróżnienie przyznano w kategorii "horror features".

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Marillion za Żelazną Kurtyną: Mandat za chodzenie po trawie

  W poniedziałek (27 marca) ukazało się wydawnictwo "Marillion. The Iron Curtain 1987" - kolekcjonerski box opisujący pamiętne koncerty brytyjskiej grupy sprzed 30 lat. Autorem opracowania jest Marcin Sitko, dziennikarz, publicysta, autor muzycznych książek o The Rolling Stones i festiwalu Woodstock 1969.

 • Mroczek pobity przez pomyłkę

  Piotrkowi Zduńskiemu, którego w serialu "M jak miłość" gra Marcin Mroczek, będzie niebawem potrzebna pierwsza pomoc. Bohater otrzyma cios prosto w nos i poleje się krew.

 • Dorociński o walce ze słabościami

  W każdy niedzielny wieczór począwszy od 24 marca telewizyjna Dwójka emitować będzie nowe odcinki "Głębokiej wody". - To serial o tym, że nie ma na świecie nic bardziej wartościowego niż... drugi człowiek - mówi grający Wiktora Okulickiego Marcin Dorociński.