• Informacje na temat:

  kosmetyki wolszczak

Artykuły na temat: kosmetyki wolszczak
 • Grażyna Wolszczak: Czarny jest bezpieczny

  Grażyna Wolszczak, którą już 10 lutego będziemy mogli oglądać w filmie "Ja wam pokażę!" , ekranizacji kolejnej książki Katarzyny Grocholi, była w środę, 25 stycznia, gościem naszej Czaterii. Popularna aktorka, która występuje w serial u "Na Wspólnej", opowiadała na pytania dotyczące urody i podtrzymujących ją kosmetyków.

 • Grażyna Wolszczak: Wciąż wie, jak być młodą, piękną i bogatą

  Grażyna Wolszczak nie uprawia sportów, ale - choć nie stosuje diet - jada zdrowo, a jej sposobem na wieczorne podjadanie jest... pusta lodówka. "Nie znoszę stania przy garach" - wyznaje aktorka.

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzami marki L'Oreal były m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria.

 • Aleksandra Prykowska została pogryziona przez psa

  .... Aleksandra Prykowska należy do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki marki L’Oreal, której na świecie twarzą została m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria(...) Zelnik i Grażyna Szapołowska a także "Pierwsza miłość", gdzie konkurowała z samą Grażyną Wolszczak.  

 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  ...sprawdzonymi informacjami z kobietami, które podobnie jak ona oczekują dziecka. Ale oprócz tego znalazła też czas, by w swoich wpisach na Instagramie promować kosmetyki. A to już nie spodobało się jej(...) spotkała się inna aktorka. "Pierwszy raz możesz uratować ludzkość nicnierobieniem i leżeniem przed telewizorem" - napisała ma Instagramie Grażyna Wolszczak . Tą wypowiedzią mocno rozsierdziła fanów...

Dyskusje na temat: kosmetyki wolszczak
 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  Po pierwsze zdjęcia są nieaktualne, z przed kilku lat więc wyglądają młodo. Po drugie wszystkie te baby stać na dobre kosmetyki i zabiegi u kosmetyczki o czym mówiła choćby Wolszczak. Każda z nich ma przynajmniej botoks i złote nici, a część ponaciągana tylko się nie przyznają. Dobre geny to nie wszystko trzeba mieć dużo kasy by o nie dbać!