• Informacje na temat:

  kosmitami

Artykuły na temat: kosmitami
 • Dowody na istnienie kosmitów

  Czy święte miejsca to wytwór człowieka, wyrażającego szacunek dla bogów, czy może rezultat kontaktu z kosmitami? Czy kapłani spotykali się tam z boskimi istotami, czy właśnie z przybyszami z innego świata? Na przestrzeni wieków ludzie utrzymywali, że są w posiadaniu wiedzy nie z tego świata i stawali na czele innych, podżegając ich do popełniania razem strasznych czynów. Czy są oszustami? Czy są...

 • Spielberg: Przyjaźni kosmici

  ..."Moje serce podpowiada mi, że pierwsze spotkanie ludzkości z przedstawicielami obcej cywilizacji będzie przyjazne" - mówi Steven Spielberg. Reżyser już kilkakrotnie spotkał się z kosmitami na planie(...) z lękiem myśleć o potencjalnym spotkaniu z przedstawicielami obcej cywilizacji. Twórca uważa, że ziemianie nawiążą z kosmitami przyjacielskie stosunki. "Zaawansowana technologia potrzebna do pokonywania...

 • Kowboje walczą z kosmitami

  Możliwe, że już niedługo zobaczymy Roberta Downey'a Jr. ("Iron Man") w kowbojskim kapeluszu. Aktor rozpoczął rozmowy na temat swojego udziału w filmie s-f "Cowboys & Aliens".

 • Wojna z kosmitami

  Len Wiseman (reżyser wampirycznej serii filmów "Underworld") wyreżyseruje adaptację głośniej gry komputerowej "Gears of War".

 • Odszedł z Blink-182, by szukać kosmitów

  ..., której istnienie oficjalnie potwierdzono dopiero ponad 50 lat po powstaniu) nawiązał kontakt z kosmitami. Istnieją teorie, że w Strefie 51 badano obiekt UFO, który miał się rozbić w pobliżu Roswell(...) i obudziłem się trzy godziny później, a ognisko było już ugaszone" - mówił. Teraz DeLonge wprost stwierdził, że nie mógł pogodzić występów w Blink-182 ze swoimi zainteresowaniami kosmitami. Całą sprawę...

 • Brad Pitt powalczy z kosmitami?

  Brad Pitt swoją następną walkę może stoczyć z kosmitami - chodzi o jego udział w adaptacji gry komputerowej "Dark Void".

 • Gwiazda "Ostrego dyżuru" walczy z kosmitami

  Nowy serial, przy którym pracuje mistrz filmowej rozrywki, Steven Spielberg - "Falling Skies" - to apokalipsa z kosmitami w tle. Jedną z głównych ról w produkcji gra Noah Wyle.

 • Tom DeLonge miał kontakt z kosmitami?

  Niespodziewane odejście z grupy Blink-182 nie jest jedynym dziwnym zachowaniem Toma DeLonge'a w ostatnim czasie. W wywiadzie dla Papermag, gitarzysta i wokalista stwierdził, że miał kontakt z kosmitami.

 • S. Spielberg: Dobry czas dla kosmitów

  Steven Spielberg ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Terminal" ), który promuje swój najnowszy film, dreszczowiec s-f "Wojna światów" , mówi że czas, w którym widzowie cieszyli się na spotkanie z przyjaznymi kosmitami pokroju E.T. minął bezpowrotnie.

 • Brad Pitt walczy z kosmitami?

  Brad Pitt ma wystąpić w ekranizacji japońskiego komiksu. Film "All You Need Is Kill" wyreżyseruje Doug Liman, autor takich przebojów, jak "Pan i pani Smith" i "Tożsamość Bourne'a".

Zdjęcia na temat: kosmitami
Wideo na temat: kosmitami
Dyskusje na temat: kosmitami