• Informacje na temat:

  kosmosie

Artykuły na temat: kosmosie
 • "Proxima": ​Kobiety w kosmosie

  W napisach końcowych filmu "Proxima" zostają wymienione nazwiska wielu astronautek, które łączą swoją zawodową pasję z wychowywaniem dzieci.

 • Eva Green: Dziewczyna Bonda w kosmosie

  Eva Green w "Proximie" wciela się w postać astronautki, która przechodzi trudny trening przed misją w kosmos i równocześnie stara się spełniać w roli mamy. Rola aktorki jest oceniana przez krytyków jako jedna z najlepszych w jej karierze.

 • Tom Cruise gwiazdą pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Choć historia kina zna wiele filmów, których akcja dzieje się w kosmosie, to do tej pory żaden z nich nie został tam nakręcony. To się może zmienić dzięki projektowi, nad którym pracują wspólnie Tom Cruise, należąca do Elona Muska firma SpaceX oraz amerykańska agencja kosmiczna NASA.

 • Wybrano reżysera pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Kosmiczny projekt Toma Cruise'a nabiera konkretów! Niedawno szef NASA potwierdził, że agencja będzie współpracować z gwiazdorem kina oraz z właścicielem SpaceX Elonem Muskiem przy produkcji pierwszego filmu nakręconego w kosmosie. Teraz poznaliśmy nazwisko reżysera tego śmiałego projektu. To Doug Liman, który współpracował już z Cruisem przy filmach "Na skraju jutra" oraz "Barry Seal: Król...

 • "Zagubieni w kosmosie" już na Netflix

  Serial "Zagubieni w kosmosie" już od 13 kwietnia jest dostępny na platformie Netflix. To współczesna wersja kultowej produkcji z lat 60. XX wieku.

 • Pierwszy w historii DJ set w kosmosie

  Muzyka elektroniczna wędruje w coraz dziwniejsze miejsca i przestrzenie. Dla przykładu Carl Cox i Paul Oakenfold zagrali przy Stonehenge . Z kolei popularna DJ-ka Nina Kravitz zagrała na Wielkim Murze Chińskim podczas pokazu Davida Copperfielda . Już niedługo, bo 13 sierpnia, odbędzie się pierwszy DJ set w kosmosie. Osobą, która tego dokona będzie astronauta, członek Europejskiego...

 • Hermaszewski znów w kosmosie

  ...30 lat od pierwszego lotu w kosmos polskiego kosmonauty bohater tamtego wydarzenia - Mirosław Hermaszewski - wraca na orbitę. Kosmonauta użyczy głosu jednej z postaci animacji "Małpy w kosmosie".

 • Płyta w kosmosie

  Słynny album "Ocean Rain" pochodzącej z Liverpoolu formacji Echo And The Bunnymen zostanie wysłany w kosmos.

 • Weekend w kinie: Brad Pitt w kosmosie, Sylvester Stallone jako podstarzały Rambo

  W piątek, 20 września, na ekrany polskich kin trafia sześć produkcji. Kinowa widownia może wybierać między Bradem Pittem w kosmosie ("Ad Astrta") a Sylvestrem Stallone'em jako podstarzałym Rambo ("Rambo. Ostatnia krew"). Listę premier uzupełniają: laureat Złotej Palmy - południowokoreański "Parasite", wojenny romans "Legiony", nowy film Francois Ozona "Dzięki Bogu" oraz druga część animacji...

 • Recenzja Vangelis "Rosetta": W kosmosie wszystko gra

  Kosmos nie po raz pierwszy stanowi inspirację dla twórcy muzyki. Dla Vangelisa to już chleb powszedni i trzeba przyznać, że radzi sobie z tą materią nieźle, ale na dłużej zatrzyma tylko najwierniejszych fanów.

Zdjęcia na temat: kosmosie
Wideo na temat: kosmosie
Dyskusje na temat: kosmosie