• Informacje na temat:

  kot m jak miłość

Artykuły na temat: kot m jak miłość
 • M jak miłość

  ...oficjalnie nie są już małżeństwem, i odrzuca miłość Teresy. Zraniona kochanka postanawia zabić rywalkę i próbuje potrącić ją autem. Pech chce, że w chwili wypadku Rogowskiej towarzyszy Artur.

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • Tomasz Kot: Okrzepłem, żyję w zgodzie ze sobą

  Tomasz Kot (39 l.) jest jednym z nielicznych aktorów, którym duża popularność nie przewróciła w głowie. Dobry ojciec, wierny mąż. Przedkłada dom nad blichtr show biznesu. Koledzy z teatru żartują, że jest niczym prawdziwy kot dachowiec: lubi chodzić własnymi drogami.

 • Marcelina Zawadzka: Wierzę, że znajdę wielką miłość

  Często zaślepieni pięknem zewnętrznym, nie zwracamy uwagi na to, co w środku. Marcelina Zawadzka udowadnia, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza.

 • "Pierwsza miłość": Krystian poznaje Roxy

  ...w kaszę dmuchać. Jednocześnie jej delikatna dziewczęca uroda, sposób bycia, powierzchowność dają do zrozumienia, że jest dziewczyną wrażliwą, uczciwą, dobrą. Intrygująca, chodzi swoimi drogami, jak kot. Jednak pod płaszczykiem niewinności kryje się demon. Roxy nie tylko używa narkotyków, by "złapać twórczą wenę". Ona nimi handluje i zbija na tym kasę. To psychopatyczna osobowość z wewnętrznym...

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • "M jak miłość": Odwołana randka

  Niebawem Sonia (Barbara Wypych) zwierzy się Uli (Iga Krefft), że z Robertem (Filip Gurłacz), który na początku swojej pracy bezpardonowo ją podrywał, żyje teraz jak pies z kotem. Ale po chwili doda, że humor jej poprawia fakt, że właśnie umówiła się na superrandkę. - Poznałam gościa przez internet - wyjawi siostrzenica Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). - I dzisiaj widzimy się pierwszy raz...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "M jak miłość": Dlaczego Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki?

  ...- Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość". Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

Zdjęcia na temat: kot m jak miłość
Wideo na temat: kot m jak miłość
 • "M jak miłość": Przed nimi pierwszy kryzys!

  "M jak miłość", Magda postanowi pomóc Maćkowi - chłopcu, z którym zaprzyjaźnili się Zduńscy. Ojciec małego - Romanowski - znów trafi do szpitala. A Chodakowska zaproponuje, by Maciek zamieszkał z nią i Olkiem. I zrobi wszystko, by znów się uśmiechał... - Wiem, że boisz się o tatę... Ale uwierz mi, ten strach można oswoić. Jak psa albo kota... Znam się na tym jak nikt! Też mam chore serce

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: kot m jak miłość