• Informacje na temat:

  kot zdjęcia

Artykuły na temat: kot zdjęcia
 • Nowy film Tomasza Kota na znanym festiwalu

  ..."A Perfect Enemy" to zagraniczna produkcja, w której jedną z głównych ról zagrał Tomasz Kot. Jak poinformował aktor, film w reżyserii Kike Maillo zostanie pokazany podczas październikowego Katalońskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sitges.

 • Tomasz Kot: Najbardziej poruszająca scena filmu "Bogowie"

  Tomasz Kot, który w filmie Łukasza Palkowskiego wcielił się w postać prof. Zbigniewa Religi, był w niedzielę gościem pierwszego odcinka instagramowego programu „Zawierucha filmowa”. Wraz z jego gospodarzem Rafałem Zawieruchą wspominał pracę na planie tej produkcji. Dla obu aktorów ten film był wyjątkowym wydarzeniem. Także dlatego, że było to ich pierwsze spotkanie.

 • Tomasz Kot jako Nikola Tesla

  Tomasz Kot wcieli się w wynalazcę Nikolę Teslę w filmie biograficznym. Autorem scenariusza i reżyserem produkcji jest Anand Tucker ("Oświadczyny po irlandzku").

 • Tomasz Kot u boku gwiazd Hollywood

  Kot rozpoczął zdjęcia do międzynarodowej produkcji, w której wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd.

 • Tomasz Kot w ślady ojca

  Tomasz Kot w swoim najnowszym filmie zatytułowanym "Najlepszy" wciela się w dyrektora klubu sportowego. Poniekąd aktor idzie śladami swojego ojca, który był nauczycielem wychowania fizycznego.

 • Tomasz Kot przeciwnikiem Jamesa Bonda?

  ...napięciach politycznych z Rosją i "współczesnej zimnej wojnie". 41-letni Kot był traktowany jako kandydat do obsadzenia roli rosyjskiego rywala brytyjskiego agenta. Źródło "Telegrapha" zaznaczyło, że(...) z ulicy", "Trainspotting" i "Steve Jobs", miał być trzynastym reżyserem odpowiedzialnym za fragment jednej z najsłynniejszych sag filmowych świata. Zdjęcia do nowego filmu o Bondzie, którego tytuł nie...

 • Tomasz Kot prawnikiem

  Tomasz Kot po raz kolejny zagra w filmie Andrzeja Saramonowicza. Aktor pojawi się jako prawnik w najnowszym obrazie twórcy "Testosteronu", zatytułowanym "Jak się pozbyć cellulitu?".

 • Miley Cyrus zaatakowana przez kota

  ...23-letnia gwiazda często podkreśla zamiłowanie do zwierząt i publikuje zdjęcia swoich milusińskich. Amerykanka jest także zaangażowana w kampanię przeciwko polowaniu na lwy w Północnej Afryce(...) kot.

 • Tomasz Kot w filmie "Bikini Blue"

  W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do "Bikini Blue", anglojęzycznego filmu z Tomaszem Kotem w roli głównej. Film trafi teraz do postprodukcji - a potem na światowe festiwale. Polska premiera przewidywana jest na 2017 rok.

 • Bill Murray = Kot Garfield

  Bill Murray ( "Genialny klan" ) podpisał kontrakt na rolę w filmie "Garfield". Słynny komik podłoży głos najsłynniejszego komiksowego kota w jego kinowym debiucie. Trwają już zdjęcia do "Garfielda", którego premierę wyznaczono na połowę przyszłego roku.

Zdjęcia na temat: kot zdjęcia
Wideo na temat: kot zdjęcia
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2970 - 2973. Zwiastun

  Karol zaciska pętlę wokół Joanny! Joanna podczas porannego treningu w parku spotyka – oczywiście – Karola. Mężczyzna obraca kota ogonem – zarzuca Bergowej, że to ona go śledzi! W pewnym momencie Karola łapie skurcz – Joanna go obejmuje i prowadzi do ławki. Z ukrycia ktoś robi im zdjęcia…

 • Helena Norowicz: Dbajmy o siebie. Nie dręczmy się, że inni mają lepiej

  Zanim Helena Norowicz (82 l.) dwa lata temu rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem, pracowała jako aktorka w teatrze Józefa Szajny. Zagrała również w "Dekalogu IV" i "Matce Teresie od kotów". Po przejściu na emeryturę zaszyła się na działce w lesie, gdzie uprawiała ogródek, myśląc, że nic już ciekawego jej w życiu nie spotka. Jednak dzięki zdjęciom Aleksandry Popławskiej, która wykonała serię

Dyskusje na temat: kot zdjęcia