• Informacje na temat:

  koterski bogdanska

Artykuły na temat: koterski bogdanska
 • Koterski "czyta" Jandę

  Monodram "Moja droga B.", według książki - zbioru felietonów Krystyny Jandy, przygotowuje w Teatrze Polonia Marek Koterski. W spektaklu występuje Małgorzata Bogdańska. - To przedstawienie o sposobie przeżywania życia: na sto procent - mówi reżyser.

 • "7 uczuć": Najbardziej kasowy film Koterskiego

  ..."7 uczuć" najchętniej oglądanym filmem Marka Koterskiego! Komedię z gwiazdorską obsadą od premiery zobaczyło aż 827 112 widzów.

 • Marek Koterski: Miauczyński to ja

  Marek Koterski, reżyser "Nic śmiesznego", "Porno", "Dnia świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", w sobotę, 3 czerwca, obchodzi 75. urodziny.

 • "7 uczuć" Marka Koterskiego: Jest pierwszy zwiastun

  Dystrybutor nowego filmu Marka Koterskiego "7 uczuć" zaprezentował pierwszy zwiastun oczekiwanej produkcji.

 • Gwiazdy w nowym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć"

  Marek Koterski przygotowuje się do realizacji nowego filmu. Autor "Dnia świra", "Ajlawju" i "Baby są jakieś inne" zgromadził na planie obrazu "7 uczuć" grono wybitnych aktorów.

 • Marek Koterski: Tylko skrajne ryzyko

  Relacje damsko-męskie to temat najnowszego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". W głównych rolach wystąpili Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz. Film trafi do kin 14 października.

 • Koterski kręci w Łodzi nowy film

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". W najnowszym obrazie twórcy m.in. "Dnia świra" w głównych rolach zagrają m.in. Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz.

 • ...- Praca z takimi twórcami to sama radość i zaszczyt - mówił w środę w Łodzi reżyser Marek Koterski o zespole, z którym realizuje swój najnowszy film "Baby są jakieś inne". Jego premiera zaplanowana jest na 2011 rok. Część zdjęć do filmu kręcona była w Łodzi.

 • Marek Koterski i gwiazdorska obsada filmu "7 uczuć". Premiera 12 października

  Marek Koterski wraca z kolejnym rozdziałem opowieści o Adasiu Miauczyńskim. Tym razem twórca tak głośnych filmów, jak "Dzień Świra", "Baby są jakieś inne", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", Dom wariatów" czy "Nic śmiesznego" do roli Adasia zaangażował swojego syna, Michała Koterskiego. Jego rodziców grają Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. Na planie filmu "7 uczuć" reżyserowi udało się...

 • Robert Więckiewicz: Zadyma w polskim kinie

  Od dziś na ekranach kin można oglądać najnowszy film Marka Koterskiego - "7 uczuć". Jedną z głównych ról zagrał Robert Więckiewicz.

Zdjęcia na temat: koterski bogdanska
Wideo na temat: koterski bogdanska
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  W tym odcinku: - magiczny powrót do lat dzieciństwa za sprawą Marka Koterskiego. Byliśmy na premierze filmu „7 uczuć”: Małgorzata Bogdańska, Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków