• Informacje na temat:

  koterski maciej

Artykuły na temat: koterski maciej
 • Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  O swoich pretensjach do słynnej polskiej scenarzystki Michał Koterski opowiedział podczas wtorkowej relacji na żywo na Instagramie, którą prowadziła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Aktor zdradził tam, że Ilona Łepkowska skrytykowała jego występ w filmie "7 uczuć".

 • Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kilogramów

  Michał Koterski był we wtorek, 19 maja, gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie "Domówka u Dowborów". W pewnym momencie pochwalił się sporym brzuchem i powiedział, że waży 100 kilogramów.

 • Marek Koterski: Tylko skrajne ryzyko

  Relacje damsko-męskie to temat najnowszego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". W głównych rolach wystąpili Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz. Film trafi do kin 14 października.

 • W wieku 62 lat zmarł reżyser, scenarzysta i producent filmowy Maciej Falkowski - poinformowało w środę Stowarzyszenie Filmowców Polskich (SFP). Artysta zmarł 4 maja w Warszawie.

 • Przystanek Woodstock 2016: Maciej Stuhr zadzwonił do taty

  ..."To jest jedyny gość, którego rodzice wiedzą, gdzie jest" - tak ze śmiechem powiedział Jurek Owsiak o gościu Akademii Sztuk Przepięknych - Macieju Stuhrze. Popularny aktor na spotkaniu zadzwonił do swojego ojca, Jerzego Stuhra, który na Przystanku Woodstock gościł dwa dni wcześniej.

 • "Dzień świra opera/musical": Maciej Miecznikowski zagra Adasia Miauczyńskiego

  ...15 lat po premierze filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w wersji scenicznej. "Dzień świra opera/musical" będzie miał swą premierę 7 lipca w Teatrze Kamienica.

 • Maciej Dowbor: Miałem koszmar, że wychodzę na scenę nagi

  Jak co roku, Maciej Dowbor wzniesie noworoczny toast z widzami Polsatu. Zobaczymy go na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Katowicach. Prezenter opowiedział o niecodziennych sytuacjach, z którymi musiał się zmierzyć, prowadząc koncerty plenerowe.

 • Maria Peszek u boku Szyca

  Znamy już wszystkich aktorów podkładających głosy do "Jeża Jerzego", największego polskiego filmu animowanego! Obok Borysa Szyca w tytułowej roli, w produkcji usłyszymy też Marię Peszek. Miśka Koterskiego i Macieja Maleńczuka...

 • Maria Peszek u boku Szyca

  Znamy już wszystkich aktorów podkładających głosy do "Jeża Jerzego", największego polskiego filmu animowanego! Obok Borysa Szyca w tytułowej roli, w produkcji usłyszymy też Marię Peszek. Miśka Koterskiego i Macieja Maleńczuka...

 • Tofifest: Festiwal, na którym nagradzana jest niepokorność

  Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest Kafka Jaworska podkreśliła, że w Toruniu ludzie kina nagradzani są za niepokorność. - Robimy to jako jedyni na świecie - oceniła w rozmowie z PAP. W tym roku festiwalowe nagrody otrzymają m.in. Jan Englert i Marek Koterski.

Zdjęcia na temat: koterski maciej
Dyskusje na temat: koterski maciej
 • Re: Gwiazdy, które dorastały w biedzie

  sztuczność . One są przykładem że nie umiejąc mozna grać w tv i jeszcze np. maciej szturh czy Koterski. Nie umieją a grają i nikt poza granicami nie wie o ich istnieniu a jesteś gwiazdą taką jak cię na