• Informacje na temat:

  koterski marek dzieci

Artykuły na temat: koterski marek dzieci
 • Michał Koterski: Znów się udało

  ...jubileuszu mąciły mu problemy osobiste. Michał Koterski kolejny raz znalazł się na życiowym zakręcie. Jego związek z Marcelą Leszczak (27 l.) przechodził poważny kryzys. Martwił się, że odbije się to na ich(...) sobie czułości. Koterski jakiś czas temu mówił: "Moim pragnieniem jest, żeby wziąć ślub, powiedzieć »Tak« i włożyć te obrączki, przeżyć tę ceremonię". Przyznał, że to Marcelina boi się deklaracji...

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  Koterski - konferansjer, kabareciarz i aktor charakterystyczny - jest synem reżysera Marka Koterskiego, twórcy kultowego "Dnia świra". Koterski junior debiutował na dużym ekranie w 1999 r. Pojawił się wtedy w filmie swego ojca, zatytułowanym "Ajlawju". Później współpracował z nim jeszcze kilkukrotnie, występując m.in. w filmach "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" czy "7 uczuć". Michała Koterskiego można...

 • Marek Koterski: Tylko skrajne ryzyko

  Relacje damsko-męskie to temat najnowszego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". W głównych rolach wystąpili Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz. Film trafi do kin 14 października.

 • Koterski pobije Wojewódzkiego?

  Michał Koterski (29 l.), syn cenionego reżysera Marka Koterskiego, stał się znany szerszej publiczności, gdy w filmach ojca zagrał Sylwka, syna Adama Miauczyńskiego - bohatera "Ajalawju", "Dnia świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".

 • Koterski lepszy od Hoffmana

  Nowa komedia Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne" osiągnęła rekordowy wynik otwarcia, przyciągając w premierowy weekend 263 727 widzów - poinformował dystrybutor obrazu, Kino Świat.

 • Ilona Ostrowska zostawiła partnera i dzieci, by w miesiąc zarobić 100 tys. złotych

  ...niezwykle ciekawych projektach - filmie "Ślepnąc od świateł" i nowej produkcji Marka Koterskiego "7 uczuć". - Patryk to bardzo troskliwy ojciec. Ilona wie, że zajmuje się dzieckiem tak dobrze jak ona...

 • Karolak i Koterski parą gejów

  Czy przebojowy duet Tomasz Karolak - Michał Koterski przejdzie do historii polskiej komedii? Aktorzy wcielą się w zwariowaną parę gejów w filmie "Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz" w reżyserii Adama Dobrzyckiego (scenarzysta "Kołysanki").

 • Mama Miśka Koterskiego: Brał wszystko

  Iwona Ciesielska , mama Michała Koterskiego (30 l.), opowiedziała o zmaganiach syna z narkotykami. Kobieta całą winę za jego uzależnienie bierze na siebie.

 • Baby są jakieś inne!

  Tak z pewnością uważa Marek Koterski, ponieważ taki właśnie tytuł nadał swojemu nowemu filmowi. Czego można spodziewać się po kolejnym dziele reżysera, którego polska publiczność zna jako twórcę takich obrazów, jak "Dzień świra", "Nic śmiesznego" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?

Dyskusje na temat: koterski marek dzieci
 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  . Marek Koterski) jako Adaś Miauczyński Psy II: Ostatnia krew (1994, reż. Władysław Pasikowski) Polska śmierć (1994) Oczy niebieskie (1994) Uprowadzenie Agaty (1993, reż. Marek Piwowski) Tylko strach(...)) Weekend (2009) Trzeci oficer (2008), jako Marek Sznajder Lejdis (2008), jako narrator Niania odc.26 (2006) - Tadeusz Faceci do wzięcia (2006), jako Wiktor (dziennikarz sportowy i bałaganiarz) Oficerowie