• Informacje na temat:

  koterski marek z żoną

Artykuły na temat: koterski marek z żoną
 • Marek Koterski nagrodzony w Tarnowie

  Na zakończonej w sobotę, 13 maja, 20. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej, festiwalu polskich filmów, Grand Prix oraz Nagrodę Jury Młodzieżowego zdobył film Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" .

 • Koterski "czyta" Jandę

  Monodram "Moja droga B.", według książki - zbioru felietonów Krystyny Jandy, przygotowuje w Teatrze Polonia Marek Koterski. W spektaklu występuje Małgorzata Bogdańska. - To przedstawienie o sposobie przeżywania życia: na sto procent - mówi reżyser.

 • "Koterski to największa indywidualność w polskim kinie"

  Marek Kondrat już dwukrotnie wcielał się w postać Adama Miauczyńskiego – bohatera filmów Marka Koterskiego. W 1984 roku wystąpił w "Domu wariatów". 20...

 • XXIX Ińskie Lato Filmowe

  Zaczyna się okres wakacyjnych festiwali filmowych. 27 lipca ruszy XXIX Ińskie Lato Filmowe. W ciągu dziewięciu dni widzowie obejrzą ponad 30 filmów z kraju i ze świata. W tym roku gośćmi festiwalu będą m.in. Cezary Pazura ( "Ajlawju" ) z żoną Weroniką, Olaf Lubaszenko ( "E=mc2" , Marek Koterski ( "Dzień świra" ) i Wojciech Wójcik ( "Tam i z powrotem" ).

 • "Życie wewnętrzne": Ten Miauczyński

  Dokładnie 30 lat temu miała miejsce premiera filmu "Życie wewnętrzne" Marka Koterskiego - pozycja obowiązkowa dla wszystkich współczesnych miłośników "Dnia świra". To właśnie wtedy krystalizowała się bowiem na ekranie postać Adasia Miauczyńskiego.

 • "Seksmisja" naszych czasów?

  ...14 października na ekrany polskich kin wejdzie film "Baby są jakieś inne", najnowsze dzieło mistrza polskiej komedii Marka Koterskiego...

 • "Baby są jakieś inne": Noc mizoginów

  ..."Baby są jakieś inne" , reż. Marek Koterski, Polska 2011, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 14 października 2011 roku.

 • Miauczyński w każdym z nas

  ...25 lat temu miała miejsce premiera filmu "Życie wewnętrzne" Marka Koterskiego - pozycja obowiązkowa dla wszystkich współczesnych miłośników "Dnia świra". To właśnie wtedy krystalizowała się bowiem na ekranie postać Adasia Miauczyńskiego.

 • Baby są jakieś inne!

  Tak z pewnością uważa Marek Koterski, ponieważ taki właśnie tytuł nadał swojemu nowemu filmowi. Czego można spodziewać się po kolejnym dziele reżysera, którego polska publiczność zna jako twórcę takich obrazów, jak "Dzień świra", "Nic śmiesznego" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?

 • Agnieszka i Krzysztof Globiszowie: Razem są silni

  Łączy ich podobne poczucie humoru i dystans do siebie. - Z żoną podobamy się sobie niezależnie od figury. W zasadzie im więcej kilogramów, tym lepiej - powiedział kiedyś Krzysztof Globisz. Gdy po udarze aktor był w śpiączce, żona mówiła, że jej mąż przez chwilę jest "na gigancie". Wiedziała, że do niej wróci. Od czasu choroby aktora, żona nie odstępuje go na krok. Ważna jest każda chwila...

Zdjęcia na temat: koterski marek z żoną