• Informacje na temat:

  koterski na imprezie

Artykuły na temat: koterski na imprezie
 • Michał Koterski: Jestem egocentrykiem, ale pomagam

  Pomaganie daje mi dużo radości - twierdz Michał Koterski. Aktor wspiera potrzebujących, gdy tylko otrzyma taką prośbę. Podkreśla jednak, że na co dzień jest człowiekiem skoncentrowanym na sobie, bardzo często wyolbrzymiającym własne problemy.

 • Marek Koterski gwiazdą Kina na Granicy 2019

  Marek Koterski oraz Czech Jan Svankmajer będą bohaterami 21. edycji przeglądu Kino na Granicy, która wiosną przyszłego roku odbędzie się w Cieszynie i Czeskim Cieszynie - podali organizatorzy. Kinomani zobaczą ich najważniejsze filmy.

 • Marek Koterski nagrodzony w Tarnowie

  Na zakończonej w sobotę, 13 maja, 20. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej, festiwalu polskich filmów, Grand Prix oraz Nagrodę Jury Młodzieżowego zdobył film Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" .

 • "Wszyscy jesteśmy Chrystusami": Picie i strach

  W czwartek, 21 kwietnia, mija dokładnie 10 lat od premiery filmu "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marka Koterskiego. Kontynuacja kultowego "Dnia świra" okazała się bolesną opowieścią o piekle alkoholizmu.

 • Gdynia 2018: Miauczyński i dzieci

  Adaś Miauczyński powrócił. Kultowy bohater filmów Marka Koterskiego w komedii "7 uczuć" przybrał tym razem twarz jego syna, Michała. W Gdyni zaprezentowano również premierowo: najbardziej antyklerykalny film imprezy - "Krew Boga" Bartosza Konopki oraz "Wilkołaka" Adriana Panka.

 • "Dzień świra" wygrywa w Ińsku

  ..."Dzień świra" , film Marka Koterskiego , z rewelacyjną kreacją Marka Kondrata , zdobył Grand Prix XXIX Ińskiego Lata Filmowego. Impreza zakończyła się w sobotę wieczorem, 3 sierpnia.

 • Rozpoczął się 21. Przegląd Filmowy Kino na Granicy

  Filmy z cyklu "Wolność. 1989", retrospektywy m.in. Marka Koterskiego, Jana Svankmajera, Marcina Dorocińskiego, Jaromira Hanzlika, a także debaty, wystawy i koncerty znalazły się w programie rozpoczętego w sobotę w Cieszynie 21. Przeglądu Filmowego Kino na Granicy. Wydarzenie potrwa do 3 maja.

 • 15. Festiwal Filmów Polskich od 22 maja

  ..."Wilkołak" Adriana Panka, "7 uczuć" Marka Koterskiego i "Jak pies z kotem" Janusza Kondratiuka będą reprezentować polską kinematografię na jubileuszowym 15. Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku. Ambicją organizatorów jest pokazanie jej różnorodności tematycznej i stylistycznej.

 • Europejski Tydzień Filmowy

  Krzysztof Zanussi, Marek Koterski i Sławomir Fabicki będą wśród gości "OFF/ON Warszawa - 4. Europejskiego Tygodnia Filmowego", który rozpocznie się w stolicy w poniedziałek, 12 sierpnia.

 • Ruszyło 36. Lato Filmów w Łagowie

  W niedzielę wieczorem, 2 lipca w Łagowie (Lubuskie) rozpoczęło się 36. Lubuskie Lato Filmowe. Podczas tegorocznej imprezy nie zabraknie znanych osobistości polskiego kina. Wśród zaproszonych gości znajdują się m.in. Krystyna Janda ( "Przesłuchanie" ) i Marek Koterski ( "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ) wraz z synem.

Zdjęcia na temat: koterski na imprezie
Wideo na temat: koterski na imprezie
 • Koterski i Karolak o wierności! "Jak kobieta będzie chciała, to puści się za drzwiami"

  Za kilka miesięcy do kin trafi film Ryszarda Zatorskiego "Porady na Zdrady". W rolach głównych zobaczymy m.in. Miśka Koterskiego i Tomka Karolaka. Aktorzy postanowili więc podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zdrad. Tomek przyznał, że przed laty zdarzało mu się "testować", a z kolei Misiek uważa, że "jak kobieta będzie chciała, to się puści za drzwiami na twojej własnej imprezie

 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  W tym odcinku: - magiczny powrót do lat dzieciństwa za sprawą Marka Koterskiego. Byliśmy na premierze filmu „7 uczuć”: Małgorzata Bogdańska, Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków