• Informacje na temat:

  koterski stracił

Artykuły na temat: koterski stracił
 • Misiek Koterski już zaręczył się z Marcelą Leszczak?

  Michał „Misiek” Koterski (37 l.) nie zasypia gruszek w popiele. Jak piszą w "Twoim Imperium", wygląda na to, że właśnie się oświadczył, mimo że zakochał się ledwie kilka tygodni temu!

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Misiek Koterski ma poważne kłopoty

  Misiek Koterski został na lodzie. Po rozstaniu z Beatą Sadurską stracił, nie tylko dziewczynę, ale też menadżerkę i producentkę swojego programu.

 • "Dzień świra", czyli dzień każdego z nas

  "To mój najbardziej zakręcony projekt - tak, jak zakręcony jest jego bohater. Mimo to, a może właśnie dlatego - ufam, że niejeden z widzów będzie się z nim identyfikował" - powiedział o "Dniu świra" Marek Koterski. W czwartek, 7 czerwca, mija 10 lat od premiery tego głośnego i wielokrotnie nagradzanego filmu.

 • Edyta Górniak pochwaliła się zdjęciem z niecodziennej sytuacji! To już oficjalne!

  Edyta Górniak (46 l.) nie miała łatwego roku. Zakończyła związek z kierowcą rajdowym i niestety straciła ciążę. Teraz postawiła na siebie i stara skupić się na tym, by wykorzystać jak najlepiej ten czas. Właśnie pochwaliła się zdjęciem z planu programu „Agent Gwiazdy” i jej przygoda zapowiada się naprawdę ciekawie!

 • Cichopek nie będzie "aktorką"?

  Katarzyna Cichopek, Michał Koterski, Marcin i Rafał Mroczkowie oraz wiele innych, młodych gwiazd może niedługo stracić prawo do korzystania z tytułu aktora. Stanie się tak, jeśli wejdzie w życie projekt ustawy przygotowany przez PSL, do którego dotarł serwis internetowy tvp.info.

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak znów jest zakochany

  ...fajne i ekscytujące... Niestety, niespełna rok po zaręczynach para rozstała się. Lista kobiet, dla których Tomasz Karolak stracił głowę, wcale nie jest długa. Aktor spotykał się m.in. z Magdaleną(...) partnerką stworzyć trwałego związku, a w wywiadach mówił, że nie szuka miłości na siłę... W poniedziałek 8 października Tomasz Karolak pojawił się na premierze filmu "7 uczuć" Marka Koterskiego...

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Zaćpany show-biznes

  ...opowiedział o zmaganiach z narkotykami. Brał amfetaminę, kokainę, heroinę, palił haszysz, z którym, jak sam przyznaje, najtrudniej było się rozstać. W pewnym momencie stracił kontrolę nad własnym życiem(...) dragów Michała Koterskiego: "Misiek, pomyśl o przytulnej kostnicy". "Brałem wszystko oprócz heroiny. Paliłem trawkę. Próbowałem też grzybków halucynogennych i LSD" - wyznał Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz...

 • "Edi" walczy o Oscara

  Film Piotra Trzaskalskiego "Edi" będzie polskim kandydatem do Oscara - poinformował w czwartek, 24 października, we Wrocławiu, minister kultury Waldemar Dąbrowski.

Wideo na temat: koterski stracił
 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Wszystko

  Nieromantyczna komedia o romantycznej miłości, szczerej i największej, ale rozkosznie naiwnej i nieporadnej. ON ma 17 lat i spędza dni na myśleniu o Monice, swojej sąsiadce z podwórka. Niestety Monika jest już z kimś związana i ON będzie musiał bardzo się postarać, zanim ona zobaczy w nim kogoś więcej, niż partnera na jedną noc. Wszystko to pierwszy polski film finansowany przez internautów. Reżyser Artur Wyrzykowski zebrał środki potrzebne do realizacji poprzez stronę wszystko.net. Główne...