• Informacje na temat:

  koterski z nowa dziewczyna

Artykuły na temat: koterski z nowa dziewczyna
 • Misiek Koterski zakochany! Oto jego nowa dziewczyna

  Ale niespodzianka! Michał „Misiek” Koterski (37 l.) i Marcela Leszczak (24 l.) są parą! Aktor swoim szczęściem pochwalił się na Instagramie. Ogłosił, że „życie jest piękne”, a internauci mogą oglądać jego „całuśne” fotki z nową ukochaną.

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Marek Koterski dał rolę narzeczonej syna?! "Bardzo ceni ognisty temperament Marceli"

  W nowym filmie Marka Koterskiego (75 l.) podobno zagra jego przyszła synowa, Marcela Leszczak (25 l.). Zdaniem reżysera ma duży talent.

 • Wracają serialowe hity

  Po wakacyjnej przerwie do telewizyjnych ramówek wracają najbardziej lubiane przez widzów serialowe hity, tańczące i śpiewające gwiazdy.

 • Michał Koterski zostanie ojcem

  To już pewne: dziewczyna Miśka Koterskiego , Monika Gogolińska, spodziewa się dziecka. Nasze przypuszczenia potwierdził Kuba Wojewódzki.

 • Koterski będzie walczył w sądzie

  Syn Marka Koterskiego ponownie ma kłopoty w związku z mieszkaniem spółdzielczym na łódzkim osiedlu Manhattan, które gwiazdor chciał sprzedać. Kupcy oskarżają go o "straty w biznesie".

 • Koterski ma nową dziewczynę?

  Jeszcze niedawno, podczas występu w "Jak ONI śpiewają", Misiek Koterski (29 l.) zadedykował piosenkę swojej ukochanej Beacie Sadurskiej (31 l.). Teraz ich relacje są tak chłodne, że byli kochankowie kontaktują się za pośrednictwem prawnika - donosi magazyn "Party". To Beata stworzyła Miśka - była jego menadżerką i zajmowała się kreacją jego medialnego wizerunku. Bez jej pomocy Koterski nie...

 • Michał Koterski ma nową miłość

  ...30-letni Misiek Koterski znowu się zakochał. Obiektem jego fascynacji jest śliczna, wysoka blondynka o imieniu Kaja. "Misiek wpadł po uszy" - zdradza jego kolega.

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  ...wspólne biznesowe przedsięwzięcie stanie pod znakiem zapytania. Życie Sabiny i Radka zagmatwa się jeszcze bardziej, kiedy do Wrocławia wróci Jowita (Joanna Opozda)... Dziewczyna wprowadzi zamieszanie nie tylko w życiu Sabiny i Radka, ale też Kaśki (Michał Koterski), który starając się pomóc przyjaciółce i przyjmując ją pod swój dach, narazi się swojej dziewczynie Kasi (Karolina Chapko...

 • Marta Chodorowska i Cezary Łukaszewicz w "Pierwszej miłości"

  Serialowa Marzena nagle zjawi się w Barbarianie. Okaże się, że jest dawną sympatią Kaśki (Michał Koterski). Czy ożyją bolesne wspomnienia? Sprawa okaże się być o wiele bardziej skomplikowana! W tym samym czasie na horyzoncie pojawi się również Robert, gangster i właściciel klubu, w którym Melka (Ewa Jakubowicz) dostaje pracę. Jest przystojny, modnie ubrany i potrafi zawrócić dziewczynom...