• Informacje na temat:

  koty zdjęcia

Artykuły na temat: koty zdjęcia
 • "Psy i koty" wracają!

  Producenci w wytwórni Warner Bros. zachęceni sukcesem komedii "Psy i koty" postanowili zrealizować kontynuację opowieści. Historia opowiadająca o perypetiach rzeczywistych postaci oraz komputerowo wygenerowanych bohaterów zarobiła już na świecie prawie 190 milionów dolarów.

 • Konkursowe "Psy i koty"

  Już od początku świata trwa wojna o panowanie nad Ziemią, w której biorą udział dwaj przeciwnicy - psy i koty. Ta wojna jest tak tajna, że być może rozgrywa się bez twojej wiedzy w twoim własnym salonie! Zapraszamy Cię do opowiedzenia się po czyjejś stronie. Kto będzie górą, koty czy psy? W naszym konkursie możesz wygrać film "Psy i koty" na kasetach video i płytach DVD!

 • Orange Warsaw Festival 2017: Wieczór muzycznych amantów (relacja i zdjęcia z pierwszego dnia)

  .... Taneczne wersje numerów "Czarne koty" i "Co mi zrobisz?" brzmiały niezwykle świeżo, a raper na niestandardowych podkładach czuł się jak ryba w wodzie. Samo łódzkie trio również zrobiło na publiczności...

 • Wyżywa się na planie!

  Ekranowa córka dwóch sławnych ojców w prywatnym życiu ma dwie córeczki, męża muzyka oraz... siedem psów i trzy koty!

 • Hugh Jackman zdradził, że odrzucił rolę w "Kotach"

  Nie takiego rozgłosu spodziewali się autorzy filmowego musicalu "Koty", który jest jedną z najczęściej omawianych produkcji 2020 roku. Niestety są to dyskusje, w których przeważa kpina z dzieła Toma Hoopera. Okazuje się, że szyderstw z powodu udziału w "Kotach" uniknął Hugh Jackman, który dostał propozycję zagrania w tym filmie, ale ją odrzucił.

 • Światowy Dzień Kota: Od Ich Troje do Cleo

  Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a czarny kot przebiegający drogę przynosi pecha? W te przesądy zapewne nie wierzą właściciele i wielbiciele kotów. Co więcej, koty mają swoje święto. Światowy Dzień Kota w Polsce obchodzony jest od 2006 roku, zaś we Włoszech od roku 1990. Z tej okazji przygotowaliśmy zestaw polskich piosenek, w których kot często bywa jednak tylko symbolem.

 • Taylor Swift podbije Hollywood? Obsada "Kotów" jest nią zachwycona

  ...20 grudnia 2019 roku do kin trafi musical "Koty". W jednej z głównych ról obok Idrisa Elby, Jennifer Hudson i Rebel Wilson pojawi się Taylor Swift. Pod wrażeniem wokalistki jest cała obsada produkcji.

 • Dom Olbrychskich jest pełen zwierząt

  Trzy koty, w tym jeden dziki - rasy savannah - zapisany w testamencie; suczka yorka o imieniu Pipi, która rządzi domem oraz dwa konie - to dość liczny zwierzyniec. Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska-Olbrychska lubią towarzystwo zwierząt.

 • Kasia Moś: Od najmłodszych lat chciałam zmieniać los zwierząt

  Wokalistka ma w domu pięć psów i dwa koty. Z wyjątkiem Coco – suczki w typie pekińczyka, pozostałe zwierzaki zostały przygarnięte ze schroniska, znalezione na ulicy bądź trafiły do niej z polecenia znajomych. Niemal wszystkie potrzebowały też natychmiastowej pomocy. Wokalistka od dzieciństwa staje w obronie pokrzywdzonych zwierząt, którym właściciele zgotowali prawdziwe piekło, angażuje się...

 • Niedziela z rodziną Cugowskich

  ..."Zacisze Gwiazd" to program, w którym odwiedzane są domy gwiazd. Podczas spotkania poznaje się ich najbliższych, słucha rodzinnych opowieści oraz ogląda zdjęcia i pamiątki.

Dyskusje na temat: koty zdjęcia