• Informacje na temat:

  kotys ryszard

Artykuły na temat: kotys ryszard
 • Ryszard Kotys zapowiada nowe odcinki "Kiepskich"

  Będą kolejne odcinki "Świata według Kiepskich" - zapowiada Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, sąsiad Ferdynanda Kiepskiego. - Właśnie zapadła decyzja, kręcimy w lipcu - powiedział aktor.

 • Ryszard Kotys na wakacjach

  Aktor i reżyser Ryszard Kotys, znany przede wszystkich z serialu "Świat według Kiepskich", wybiera się na blisko dwutygodniowy urlop do Chorwacji. "Jedziemy samochodem z żoną, synem i synową" - oznajmił PAP Life dzień przed wyjazdem.

 • Ryszard Kotys: Widzowie wciąż będą mogli mnie oglądać

  Spekulowano, że odchodzi pan z "Kiepskich", ale chyba nigdzie się pan nie wybiera? Ryszard Kotys: - Bynajmniej! Pojawiły się takie plotki ze względu na moją chorobę. Przez jakiś czas nie brałem udziału w zdjęciach, bo po prostu forma mi na to nie pozwalała, ale już wszystko u mnie w porządku i widzowie wciąż będą mogli mnie oglądać. Szkołę teatralną kończył pan w Krakowie, debiutował zaś...

 • Ryszard Kotys: Paździoch, moje dziecko

  Jest domatorem. Dlatego jedynym miejscem, gdzie Ryszard Kotys (80 l.) czuje się najlepiej i chciałby spędzać jak najwięcej czasu, jest jego łódzki dom. Ale nie zawsze się to udaje. - W domu jestem(...) - wyznaje. Pan Ryszard z radością wyrusza tylko na dalekie wakacje i do... Wrocławia, gdzie od lat powstaje serial "Świat według Kiepskich". Do pracy aktor jeździ pociągiem, choć nie ma w nim szans, by...

 • Ryszard Kotys: Chciałem być marynarzem

  Całkowicie realizuje się jako aktor. Chlubi się tym, że po latach ludzie pamiętają jego najdrobniejsze kreacje aktorskie. W ciągu blisko 60 lat kariery na swoim koncie ma ponad 40 ról serialowych i niemal 150 w filmach fabularnych (debiutował w "Pokoleniu" Andrzeja Wajdy!). Czy odmówił pan kiedyś przyjęcia jakiejś roli? Ryszard Kotys : - Nie pamiętam, abym odmówił komukolwiek, to był i jest...

 • Ryszard Kotys z nowym rokiem nie ma czego rzucać

  Nie pali, nie nadużywa alkoholu, nie ma czego rzucać z nowym rokiem. Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, sąsiad Kiepskiego, w styczniu zaczyna zdjęcia do kolejnego sezonu "Kiepskich", wchodzi też na plan filmowy.

 • Ryszard Kotys: 15 lat z serialem "Świat według Kiepskich"

  Od dawna nie znika z ramówki Polsatu. Mimo upływającego czasu, Polacy nadal doskonale się przy nim bawią. Serial komediowy "Świat według Kiepskich" emitowany jest już piętnaście lat! Ryszard Kotys, grający serialowego Mariana Paździocha, opowiedział o sekretach sukcesu tej produkcji.

 • "Świat według Kiepskich": Co z Ryszardem Kotysem?

  Czy Ryszarda Kotysa nie zobaczymy już w roli Mariana Paździocha? Jest oficjalny komentarz produkcji serialu "Świat według Kiepskich" w tej sprawie.

 • "Świat według Kiepskich": 500 odcinków

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich" nakręciła właśnie 500-setny odcinek. "Przekroczyliśmy 500 odcinków, jest to jakiś jubileusz, ale nie sądzę, żebyśmy jakoś specjalnie to fetowali" - powiedział Ryszard Kotys, czyli serialowy Marian Paździoch.

 • Kiepscy nie obchodzą walentynek

  Rodzina Kiepskich nie obchodziła nigdy walentynek - zapewnia ich serialowy sąsiad Paździoch, czyli Ryszard Kotys. "Nie przypominam sobie takiego odcinka" - przekonuje aktor.

Zdjęcia na temat: kotys ryszard
Wideo na temat: kotys ryszard
Dyskusje na temat: kotys ryszard