• Informacje na temat:

  kourtney kardashian i jej córka

Artykuły na temat: kourtney kardashian i jej córka
 • Kardashian urodzi córkę!

  To już koniec domysłów. Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się narodzin córki. Wiadomość ta została podana dzisiaj w nocy (polskiego czasu) na kanale E! Entertainment w premierowym epizodzie 8. sezonu reality show " Z kamerą u Kardashianów".

 • "U Kardashianów" i "Królowe hardkoru" na Viva Polska

  ...5 maja na antenie Viva Polska premierę będzie miał siódmy sezon "U Kardashianów". Teraz będzie można na własne oczy przekonać się, jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian, jej sióstr Kourtney i Khole oraz ich matki Kris Jenner.

 • Najbardziej denerwująca celebrytka

  Nieważne, jak mówią - byle by mówili. Ta zasada wydaje się przyświecać karierom sióstr Kardashian. Ładniejsza z nich - Kim - została właśnie okrzyknięta najbardziej nieznośną celebrytką.

 • Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  Kardashian . Wszyscy ci, którzy jej nie dowierzali, mogli przekonać się na własne oczy, że celebrytka nie kłamała. Na niewielkim wzgórzu na terenie festiwalu w specjalnie uformowanym kręgu znaleźli(...) stroje. Z boku całe wydarzenie oglądała Kim Kardashian z siostrami Kendall Jenner i Kourtney Kardashian oraz z córką North West . Ponad dwugodzinny koncert składał z 24 utworów - coverów...

Zdjęcia na temat: kourtney kardashian i jej córka