• Informacje na temat:

  kowalczyk i chłopak

Artykuły na temat: kowalczyk i chłopak
 • Marcin Kowalczyk na tropie prawdy

  Można już oglądać w kinach "Hel" - porównywany do "Miasteczka Twin Peaks" i "Zagubionej autostrady". W obsadzie filmu - obok Philipa Lenkowsky’ego, aktora znanego z serialu "Z Archiwum X" oraz obrazów Miloša Formana i Woody’ego Allena - zobaczymy Marcina Kowalczyka.

 • Znamy nominowanych do "Cybulskiego"

  Piotr Głowacki, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Marcin Kowalczyk oraz Joanna Kulig znaleźli się na liście aktorów nominowanych w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Laureata poznamy 21 stycznia 2013.

 • Kończą się zdjęcia do filmu "Hel"

  Philip Lenkowsky, Marcin Kowalczyk i Małgorzata Krukowska grają w obrazie "Hel". Zdjęcia do filmu, który reżyserują Katia Priwieziencew i Paweł Tarasiewicz, zakończą się w czwartek na półwyspie Helskim. Film ma pojawić się w kinach w 2014 roku.

 • Jak Muniek Staszczyk został gangsterem?

  ...3 stycznia w kinach pojawi się film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W opartym na faktach obrazie w roli głównej zobaczymy Marcina Kowalczyka. Już teraz prezentujemy jednak teledysk do nowego utworu Muńka Staszczyka - "Ołów", oficjalnej piosenki promującej nowe dzieło .

 • "Hardkor Disko": Brutalny hedonizm i nostalgia

  Dystrybutor reżyserskiego debiutu Krzysztofa Skoniecznego "Hardkor Disko" zaprezentował pierwszy zwiastun obrazu, w którym na ekrany wraca Marcin Kowalczyk, odtwórca roli Magika w "Jesteś bogiem".

 • "Hardkor Disko" : Krzyk zza ściany

  ..."Wiesz co mi się w tobie podoba? Że ty mało mówisz. Nie pytasz o nic, tylko robisz od razu" - mówi Ola. Marcina poznaje przez przypadek. Nic o nim nie wie, wielu rzeczy się też nie dowie. Chłopak zrobi jednak swoje. Z czułą brutalnością. Jak Pan Zemsta w filmie Chan-wook Parka. Nigdy nam tylko nie powie, dlaczego.

 • Żenujące słowa Roberta Kozyry. Konsternacja w "Mam talent"

  ..."Masz już chłopaka?" - dopytywał Robert Kozyra, zwracając się do 8-letniej uczestniczki programu "Mam talent". Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować.

 • "Hel": Słynny pisarz zamieszany w morderstwo

  ...5 sierpnia na ekrany kin wejdzie "Hel" - porównywany do "Miasteczka Twin Peaks" i "Zagubionej autostrady" polski thriller w lynchowskim klimacie. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. gwiazdę hitu "Jesteś Bogiem" - Marcina Kowalczyka oraz znanego z amerykańskich seriali "Z Archiwum X" i "Californication" - Philipa Lenkowsky’ego.

 • Katarzyna Paskuda o thrillerze "Hel"

  ...5 sierpnia do kin trafi "Hel", porównywany do "Miasteczka Twin Peaks" i "Zagubionej autostrady", "kryminał nafaszerowany amfetaminą". W obsadzie filmu, u boku Marcina Kowalczyka - gwiazdy hitu "Jesteś Bogiem" i Philipa Lenkowsky’ego, Amerykanina znanego z serialu "Z Archiwum X" oraz filmów Woody'ego Allena i Miloša Formana, zobaczymy aktorkę i króliczka Playboya - Katarzynę Paskudę. W wywiadzie...

 • Milion na wyciągnięcie ręki!

  Paulina Kowalczyk z Łodzi ma milion na wyciągnięcie ręki! Pierwszy raz w historii programu "Milionerzy" gracz znalazł się w takiej sytuacji. Dwudziestojednoletnia studentka architektury w najbliższą sobotę usłyszy pytanie za milion, a w zanadrzu ma jeszcze dwa koła ratunkowe!