• Informacje na temat:

  kowalczyk wygrala

Artykuły na temat: kowalczyk wygrala
 • Justyna Kowalczyk zaczęła nowe życie!

  Justyna Kowalczyk (31 l.) znowu uwierzyła we własne siły.

 • Finalista "Idola" debiutuje

  4 lata od zakończenia trzeciej edycji programu "Idol" jej finalista - Paweł Kowalczyk, kończy nagrywać swoją debiutancką płytę. "Potencjał w osobie Kowalczyka jest tak wielki, że zbrodnią byłoby nie wyciągnąć ręki do tak zdolnego człowieka" - mówi Hirek Wrona, szef Pink Crow Records, nakładem której ukaże się debiut wokalisty.

 • Wspaniały gest Justyny Kowalczyk!

  Justyna Kowalczyk (29 l.) pokazała prawdziwą klasę. Bez mrugnięcia okiem przekazała drogi samochód na cele charytatywne...

 • To Polak uderzył Brytyjkę?

  Zidentyfikowano mężczyznę, który zaatakował Leonę Lewis. Ma 29 lat, nazywa się Peter Kowalczyk, a piosenkarkę uderzył z zazdrości.

 • Justyna Kowalczyk potwornie cierpi

  Justyna Kowalczyk (29 l.), biegaczka narciarska i multimedalistka olimpijska, zszokowała ostatnio swoim wyznaniem dot. stanu zdrowia.

 • Posłuchaj finalisty "Idola"!

  Długo to trwało, ale w końcu się udało. Wczesną wiosną dostępny będzie debiutancki album Pawła Kowalczyka, który w trzeciej edycji "Idola" zajął trzecie miejsce. Na jego profilu w Muzzo.pl możecie posłuchać singlowego nagrania "Wrong".

 • Justyna Kowalczyk: Organizm nie toleruje już środków przeciwbólowych

  Justyna Kowalczyk (31 l.), mimo złamanej kości stopy, wywalczyła złoty medal w biegu na 10 km stylem klasycznym! Miała wsparcie nowego ukochanego!

 • Milion na wyciągnięcie ręki!

  Paulina Kowalczyk z Łodzi ma milion na wyciągnięcie ręki! Pierwszy raz w historii programu "Milionerzy" gracz znalazł się w takiej sytuacji. Dwudziestojednoletnia studentka architektury w najbliższą sobotę usłyszy pytanie za milion, a w zanadrzu ma jeszcze dwa koła ratunkowe!

 • Nie wygra miliona?

  Hubert Urbański w najbliższą sobotę będzie towarzyszył Paulinie Kowalczyk w grze o milion złotych. Jak wynika jednak z nieoficjalnych informacji, 21-latka nie zdobędzie w najbliższy weekend głównej nagrody. Z programu wycofa się mając na koncie "jedynie" pół miliona złotych.

 • Teenage Beat wygrał konkurs pamięci Riedla

  Teenage Beat - zespół z Rudy Śląskiej - zwyciężył w konkursie zakończonego w niedzielę, 1 sierpnia, VI Tyskiego Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla - "Ku przestrodze". Grupa dostała w nagrodę perkusję.

Wideo na temat: kowalczyk wygrala
 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...