• Informacje na temat:

  kowalewski aktor polski

Artykuły na temat: kowalewski aktor polski
 • Zofia Kowalewska: Przestałam być dziewczynką

  ...trudne emocje, które starają się przepracować. Jak dziadkowie zareagowali, kiedy podzieliłaś się z nimi swoim pomysłem? - Są przyzwyczajeni do artystycznych działań - moja mama jest aktorką(...) bohaterom czas i przestrzeń, a kamerze pozwalać się nie spieszyć. Kamera nie może przeszkadzać. Musi słuchać tego, co się dzieje w aktorach czy bohaterach. Chciałabym, aby w moich filmach...

 • Krzysztof Kowalewski: Ho, ho, ho

  Chociaż zarzeka się, że z racji ograniczonego zaufania do techniki nigdy nie wsiądzie na latające sanie, to trudno w Polsce o aktora, który pasowałby lepiej do roli Świętego Mikołaja niż Krzysztof Kowalewski.

 • Czytanie scenariusza Łazarkiewicz i Kowalewskiego

  ...26 kwietnia o godz. 21.30 w warszawskim Teatrze Polonia odbędzie się - prawdopodobnie pierwsze w Polsce - publiczne czytanie scenariusza filmowego. W czytaniu tekstu Magdaleny Łazarkiewicz i Macieja Kowalewskiego wezmą udział m.in. Rafał Mohr ( "PitBull" ), Sławomir Orzechowski ( "Komornik" ) i Maria Seweryn ( "Pół serio" ).

 • Sylwia Grzeszczak, Liber i Krzysztof Kowalewski jako policjant (teledysk "Dobre myśli")

  Podsiadłą, Anią Dąbrowską, Anią Wyszkoni, Brodką i Andrzejem Smolikiem. "Dobre myśli" to mieszanka retro-funku, reagge i hip hopu. W teledysku poza wokalistami pojawił się także ceniony aktor Krzysztof Kowalewski (w roli policjanta). Za klip odpowiada Olga Czyżykiewicz , która pracowała wcześniej z Sylwią przy "Tamtej dziewczynie". W dorobku ma także teledyski dla m.in. Margaret, Sarsy, Nataszy...

 • Marian Kociniak będzie na deskach Teatru na Woli obchodził w sobotę, 16 stycznia, 50-lecie pracy artystycznej. Aktor zagra w jubileuszowym spektaklu "Bomba" w reż. Macieja Kowalewskiego. Zaplanowano także uroczystą galę honorującą aktora; w lutym ukaże się książkowy wywiad z artystą pt. "Spełniony".

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

 • Rozpoczyna się 25. festiwal filmowy Prowincjonalia

  ...52 filmy obejrzą uczestnicy rozpoczynającego się w środę we Wrześni Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia 2018. Laureatem nagrody honorowej 25. edycji festiwalu jest aktor Krzysztof Kowalewski.

 • Najlepszy polski film to...

  Ogłoszono listę produkcji, które wystartują w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, który od tego roku będzie częścią krakowskiego festiwalu Off Plus Camera. Wśród tytułów są znane już z ekranów kin obrazy "Chrzest", "Matka Teresa od kotów" czy "Prosta historia o miłości".

 • Polska komedia wszech czasów

  W czwartek, 22 września, mija 25 lat od premiery jednej z najlepszych polskich komedii, legendarnych "C. K. Dezerterów" Janusza Majewskiego.

 • Francuska prostytutka, polski gej

  Druga część spektakularnych "Igrzysk śmierci", wzbudzające kontrowersje polskie "Płynące wieżowce" - dotykające tematu homoseksualizmu oraz francuska "Młoda i piękna" - film opowiadający o nieletniej prostytutce z dobrego domu, to najciekawsze premiery tego tygodnia.

Wideo na temat: kowalewski aktor polski
 • "Pułapka": Marianna Kowalewska

  Młodziutka aktorka o nieprzeciętnej urodzie mogłaby zadzierać nosa, w końcu grała u boku gwiazdy, której film zdobył najbardziej prestiżową nagrodę na świecie, ma sławnych rodziców aktorów, wie jak(...) jeśli ktoś w tak młodym wieku potrafi grać jak równa z równą z, według niektórych, "najlepszą polską aktorką", nie sposób traktować go ja podlotka.

Dyskusje na temat: kowalewski aktor polski