• Informacje na temat:

  kowalewski krzysztof dzieci

Artykuły na temat: kowalewski krzysztof dzieci
 • Krzysztof Kowalewski: Komedia to jego żywioł

  Dyrektor Tadeusz Krzakoski w komedii Stanisława Barei "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", Jan Onufry Zagłoba w "Ogniem i mieczem" czy ojciec czwórki dzieci w "Rodzinie Leśniewskich". Od lat Krzysztof Kowalewski swoimi rolami rozbawia widzów do łez. W poniedziałek, 20 marca 2017 roku, aktor obchodzi 80. urodziny.

 • Krzysztof Kowalewski: Ho, ho, ho

  Chociaż zarzeka się, że z racji ograniczonego zaufania do techniki nigdy nie wsiądzie na latające sanie, to trudno w Polsce o aktora, który pasowałby lepiej do roli Świętego Mikołaja niż Krzysztof Kowalewski.

 • Sylwia Grzeszczak, Liber i Krzysztof Kowalewski jako policjant (teledysk "Dobre myśli")

  Podsiadłą, Anią Dąbrowską, Anią Wyszkoni, Brodką i Andrzejem Smolikiem. "Dobre myśli" to mieszanka retro-funku, reagge i hip hopu. W teledysku poza wokalistami pojawił się także ceniony aktor Krzysztof Kowalewski (w roli policjanta). Za klip odpowiada Olga Czyżykiewicz , która pracowała wcześniej z Sylwią przy "Tamtej dziewczynie". W dorobku ma także teledyski dla m.in. Margaret, Sarsy, Nataszy...

 • Krzysztof Kowalewski jedzie do Los Angeles

  Krzysztof Kowalewski (77 l.) bardzo źle znosi długie podróże samolotem. Aktor postanowił jednak przełamać tę niechęć i wkrótce wybiera się do Los Angeles. Chce się spotkać ze swoim synem Wiktorem (47(...) o dzieciństwo Wiktora. Pan Krzysztof ma do siebie wiele pretensji o to, że kiedy jego syn był mały, nie poświęcał mu zbyt wiele czasu. Dręczą go z tego powodu wyrzuty sumienia i o tym chciałby z jedynakiem teraz...

 • Bohdan Łazuka: Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Łazuka... dzieckiem podszyty"

  ..., Miką Urbaniak, Red Lips, Danielem Olbrychskim, Krystyną Czubówną i... Eugeniuszem Bodo. W filmie wystąpili m.in. Daniel Olbrychski , Doda , Jacek Fedorowicz , Piotr Adamczyk , Krzysztof Kowalewski , Marek Piekarczyk oraz córka artysty Olga Łazuka . "Najbardziej ekscytujące w tym projekcie było dla mnie zobaczenie i pokazania wielkiej gwiazdy w realiach PRL-u. Łazuka należy do...

 • Stereotypowa matka z dzieckiem? Nie!

  Krzysztof Kowalewski, Olga Frycz i Cezary Żak - to tylko niektóre z gwiazd obecne na premierze filmu "Ki" Leszka Dawida. Do warszawskiego kina Praha przybyła także odtwórczyni głównej roli - Roma Gąsiorowska. "Ki" wejdzie do kin 30 września.

 • Rozpoczyna się 25. festiwal filmowy Prowincjonalia

  ...52 filmy obejrzą uczestnicy rozpoczynającego się w środę we Wrześni Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia 2018. Laureatem nagrody honorowej 25. edycji festiwalu jest aktor Krzysztof Kowalewski.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  ..."Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • "Technologia 3D mnie nie uwiodła"

  Krzysztof Kowalewski użyczył głosu buldogowi Luizowi w animowanej bajce dla dzieci - "Rio", która w piątek, 8 kwietnia, trafi do polskich kin. Artysta opowiada o urokach pracy przy dubbingu, a także o tym, dlaczego nie jest przekonany do technologii 3D.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

Zdjęcia na temat: kowalewski krzysztof dzieci
Dyskusje na temat: kowalewski krzysztof dzieci