• Informacje na temat:

  kowalewski krzysztof rodzina

Artykuły na temat: kowalewski krzysztof rodzina
 • Krzysztof Kowalewski: Czar chama

  Krzysztof Kowalewski, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca pamiętnych ról komediowych w "Misiu" i "Brunecie wieczorową porą" Stanisława Barei, bohater radiowego cyklu "Kocham Pana, Panie Sułku" kończy we wtorek, 20 marca, 75 lat.

 • Krzysztof Kowalewski kończy 70 lat

  Aktor Krzysztof Kowalewski, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca słynnych komediowych ról w "Nie ma róży bez ognia" i "Brunet wieczorową porą", a także tytułowy bohater radio wej audycji :"Kocham Pana, Panie Sułku", skończy we wtorek, 20 marca, 70 lat.

 • Krzysztof Kowalewski: Komedia to jego żywioł

  Dyrektor Tadeusz Krzakoski w komedii Stanisława Barei "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", Jan Onufry Zagłoba w "Ogniem i mieczem" czy ojciec czwórki dzieci w "Rodzinie Leśniewskich". Od lat Krzysztof Kowalewski swoimi rolami rozbawia widzów do łez. W poniedziałek, 20 marca 2017 roku, aktor obchodzi 80. urodziny.

 • Krzysztof Kowalewski: Druga młodość po ślubie

  ...słowa prorocze. Nie tylko przyjaciele Krzysztofa Kowalewskiego (76 l.) odnieśli wrażenie, że po ślubie aktor rzeczywiście zaczął przeżywać drugą młodość. Mężczyzna refleksyjny, który nigdy się nie spieszył, stał się nagle wulkanem energii i duszą towarzystwa. Pan Krzysztof stara się być takim także dzisiaj. Dorównać kroku córeczce Gabrysi (13 l.), która jest wyjątkowo żywą i błyskotliwą...

 • Zofia Kowalewska: Przestałam być dziewczynką

  Krzysztof Riedan, doświadczony dźwiękowiec i niezwykle ciepły człowiek. Jego muzyka wiele dała filmowi. Wszyscy bardzo się zaprzyjaźniliśmy. W trakcie zdjęć mieszkałam u dziadków, a babcia, pomimo...

 • Trubadurzy znów z Krzysztofem Krawczykiem: Uczcie się od nas

  W Teatrze Wielkim w Łodzi we wtorek (26 września) odbył się jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia Trubadurów. Do składu powrócił Krzysztof Krawczyk.

 • Aktorstwo ważniejsze niż rodzina?

  ...życie bez pracy okazało się nie do zniesienia. Wróciła. Na koncie ma jeszcze jedno małżeństwo i długoletni związek z Krzysztofem Kowalewskim. Dziś jest singielką. Z wyboru. - Zarówno młodzi, jak...

 • Celebryctwo jest okropne

  ..."Wiem, że dużo już za mną, ale mam nadzieję, że jeszcze trochę przede mną" - wyznaje Krzysztof Kowalewski, który wciąż zachwyca polską publiczność oryginalnymi rolami.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • "Ja wam pokażę" sylwestra!

  Ostatni dzień roku to dla gwiazd filmu "Ja wam pokażę!" ostatnia okazja do wypoczynku. Tak przynajmniej wynika z ich sylwestrowych planów. Większość ekipy filmu opartego na książce Katarzyny Grocholi, spędzi Sylwestra w domach, bądź ze swymi rodzinami. Jedynie mężczyźni nie zamierzają odpuszczać i Nowy Rok powitają na stokach.

Zdjęcia na temat: kowalewski krzysztof rodzina