• Informacje na temat:

  kowboj

Artykuły na temat: kowboj
 • Eastwood: Kowboj wszech czasów

  Clint Eastwood ( "Na linii ognia" , "Kosmiczni kowboje" , "Krwawa profesja" ) został uznany za najlepszego ekranowego kowboja wszech czasów. W ankiecie zorganizowanej przez amerykański kanał telewizyjny TCM (Turner Classic Movies), aktor wyprzedził takie gwiazdy westernów, jak John Wayne czy Steve McQueen.

 • Ang Lee i kowboje

  Dwaj bohaterowie przedsięwzięcia, pracownik rancho i kowboj z rodeo, poznają się w 1961 roku. W czasie wielu lat znajomości ich homoseksualny związek wielokrotnie zostanie wystawiony na próbę. Los dostarczy im bowiem równą dawkę radości, jak i tragedii. Akcja filmu toczyć się będzie w zachwycających plenerach stanów Wyoming i Teksasu. Dla Anga Lee, który jakiś czasu temu zapowiedział, że być może...

 • Kowboj-homoseksualista pedałuje

  Jake Gyllenhaal, znany z roli w wielokrotnie nagradzanym filmie Anga Lee "Tajemnica Brokeback Mountain" , wcieli się w postać sławnego sportowca Lance'a Armstronga w najnowszym filmie opowiadającym o mistrzu kolarstwa.

 • Kowboj zostanie księciem

  Jake Gyllenhaal, znany z filmów "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Jarhead: żołnierz piechoty morskiej", wystąpi w nowej produkcji Disney'a, "Prince of Persia: The Sands of Time". Partnerować mu będzie Gemma Arterton.

 • Kowboj doceniony we Francji

  Clint Eastwood został pierwszym laureatem nagrody Prix Lumiere. Aktor odebrał wyróżnienie we Francji 17 października 2009 roku, podczas festiwalu Lumiere Lyon Film Festival.

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

 • Tommy Lee Jones: Prawdziwy kowboj

  ..."The Homesman", najnowszy film Tommy'ego Lee Jonesa, rozgrywa się na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Hollywoodzki aktor nie musiał specjalnie przygotowywać się do roli kowboja, bo... jest nim w rzeczywistości. Teksańczyk z dziada pradziada ma ranczo o powierzchni ponad 1000 hektarów.

 • Powstaje sequel "Kowboja z Szanghaju"

  ..." Kowboj z Szanghaju" .

 • "Szukając Kelly" : Córka kowboja uwiedziona przez islam

  Najpierw były miejscowości zamieszkiwane przez kowbojów. Takie są i we Francji, i w Szwajcarii, i w Wielkiej Brytanii. Nieodzownym elementem garderoby mężczyzn jest w nich kapelusz, najważniejszą(...) uważa samego siebie. Bidegain ubrał swoją historię w formę nietypowego westernu. Mężczyzna jest kowbojem, który chce oczyścić świat z niecywilizowanych Indian. A niecywilizowani Indianie to ci, którzy...

 • Kowboj z piekła rodem

  ..., z czasów, gdy odnosił największe sukcesy z Panterą - znów wygląda jak kowboj z piekła rodem. Wokalistą jest bardzo dobrym, ale frontmanem wręcz wyśmienitym. Jednym z najlepszych na rockowej scenie. Wił...

Zdjęcia na temat: kowboj
Wideo na temat: kowboj
 • "Kowboje i obcy"

  Akcja filmu dzieje się w Silver City w Arizonie. Indianie i osadnicy muszą odłożyć wszelkie spory gdyż w mieście rozbija się statek kosmiczny...i kosmici oczywiście będą chcieli zdobyć Dziki Zachód…

Dyskusje na temat: kowboj