• Informacje na temat:

  kozaki gwiazd

Artykuły na temat: kozaki gwiazd
 • Life Festival Oświęcim: Kozak System na otwarcie

  Festiwal w Oświęcimiu, którego główną gwiazdą tegorocznej edycji jest Sting, obfituje w artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu 2019

  ...", "Czekam na naruszoną świętość". Najczęściej dyskutowane zdjęcie - Barbara Kurdej-Szatan Lipiec to czas urlopu, wypoczynku i wzmożonej publikacji wakacyjnych zdjęć na profilach rodzimych gwiazd...

 • Sylwester 2017: Jak gwiazdy żegnają rok?

  Luis Fonsi z światowym przebojem "Despacito" w roli gwiazdy Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem sprawił, że konkurencja może mieć spore problemy w przyciągnięciu uwagi telewizyjnego widza. Jacy wykonawcy przywitają Nowy Rok podczas plenerowych imprez sylwestrowych?

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Znamy termin imprezy. Pidżama Porno pierwszą gwiazdą

  ..."Grabaż" Grabowski (wokal), Andrzej "Kozak" Kozakiewicz (gitara), "Rafał "Kuzyn" Piotrowiak (perkusja) i Longin "Lo" Bartkowiak (bas). Ekipę wzmocnił gitarzysta Piotr "Załęs" Załęski, który współtworzył...

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

 • Gwiazdy Sissy Records na DVD

  Wytwórnia Sissy Records postanowiła uczcić drugą rocznicę powstania wydaniem DVD z teledyskami swych podopiecznych. Będzie na nim można zobaczyć wideoklipy do piosenek m.in. Smolika, CKOD, Ścianki, Homosapiens i Lenny Valentino. Wydawnictwo ukaże się 27 października.

 • Silver Rocket w otoczeniu gwiazd

  Projekt Silver Rocket już od kilku lat jest znany i ceniony w polskim środowisku alternatywnym. Jednak dopiero za sprawą nowej płyty "Unhappy Songs", awizowanej na koniec stycznia 2006 r., w której nagraniu uczestniczyli znamienici goście, o Silver Rocket może zrobić się naprawdę głośno. Z nowym teledyskiem zespołu "Nothing Is Forever" możecie zapoznać się na stronach INTERIA.PL.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo 9": Pierwsze nazwiska uczestników. Ruda będzie gwiazdą?

  ...pojawić się mają m.in. aktorzy Andrzej Młynarczyk (właśnie odszedł z "M jak miłość", grał policjanta Tomasza Chodakowskiego), Anna Guzik ("Na Wspólnej", laureatka "Tańca z gwiazdami") i Iza Miko...

 • Sylwester 2015: Jak gwiazdy żegnają rok?

  Sound'n'Grace i zespół bębniarzy. Europejskie gwiazdy to wykonawcy dobrze znani w naszym kraju: Kate Ryan (belgijska wokalistka dance), brytyjska synthpopowa grupa OMD i zespół The Stranglers(...)) przygotowała Warszawa z udziałem GrubSona oraz zespołów LemON i Perfect . Zagraniczną gwiazdą będzie brytyjska grupa The Kooks . Tuż po północy, po pokazie świetlno-pirotechniczym publicznością...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

Wideo na temat: kozaki gwiazd
 • Shakira podbiła zielony (!) dywan. Co za mini!

  Na hiszpańskiej premierze najnowszej disnejowskiej animacji nie mogło zabraknąć głównych gwiazd produkcji. Szczególną uwagę fotoreporterów przykuła Shakira, która użyczyła głosu jednej z filmowych postaci. Piosenkarka postawiła na krótką sukienkę i wysokie kozaki za kolano. W Barcelonie gwiazda świętowała 39. urodziny. Czy wygląda na swój wiek? (ENEX/x-news)

Dyskusje na temat: kozaki gwiazd
 • Re: "Na Wspólnej": Co słychać u dawnych gwiazd serialu?

  Polacy co wam odbiło z tymi brodami? Młode chłopy a co drugi albo kozia bródka albo na drwala. Niektórym to pasuje ale większość to sorry ale wyglądacie z tym śmietnikiem na gębie jak dziady. Że niby większe kozaki wtedy jesteście czy co?