• Informacje na temat:

  kożuchowska 2011

Artykuły na temat: kożuchowska 2011
 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.

 • Kożuchowska znawczynią mody

  Małgorzata Kożuchowska została jedną z jurorek tegorocznej edycji konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards 2011. Aktorka od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek.

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  ...27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.

 • Kożuchowska jest Boska!

  ...pasją, temperamentem i charakterem... - Największą siłą tego serialu są aktorzy - podkreśla producentka Dorota Kośmicka-Gacke. - Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak prezentują najwyższy kunszt(...) 2011 roku na antenie TVP2. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz...

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

 • Rodzinka Karolaka i Kożuchowskiej

  ...klasyczną rodziną, ale i zwariowaną. W tym serialu jest dużo spraw i sytuacji, które zdarzają się, na co dzień w wielu domach" - zapewnia Kożuchowska. Reżyserem serialu jest Patrick Yoka, który przed(...) ekranach pojawi się w marcu 2011 roku.

 • Małgorzata Kożuchowska: Chciałabym zrobić jakiś hardcore

  ..."Chciałabym zrobić coś takiego, co samą mnie zadziwi... Chciałabym zagrać u Polańskiego, u Skolimowskiego, u Smarzowskiego. Chciałabym zrobić jakiś hardcore, coś, czego nie dotykałam, strasznie mi się podobało; co podziwiam, wydawało mi się zawsze jakieś niedostępne" - przyznała Małgorzata Kożuchowska w TVN-owskim programie "Uwaga!".

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • Nowe seriale w 2011 roku!

  Telewizja Polska szykuje się do serialowego ataku w 2011 roku. Publiczny nadawca nie tylko uruchomił nowy kanał TVP Seriale, ale zapowiada produkcję nowych produkcji dla TVP1 i TVP2.

 • To już koniec serialu "rodzinka.pl"!

  ...cały ten okres, w kraju i za granicą" - napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. "Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych(...) telewizorów i kin! DZIĘKUJE!" - podsumowała Małgorzata Kożuchowska. Do tekstu dołączyła filmik, na którym po raz ostatni wchodzi na plan serialu "rodzinka.pl". Serial "rodzinka.pl" jest emitowany na...

Zdjęcia na temat: kożuchowska 2011
Dyskusje na temat: kożuchowska 2011
 • Re: Najważniejsze serialowe wydarzenia roku 2011

  Kożuchowska, gdzie zagra tam zawsze jest taka sama, stroi miny, co to za aktorka?

 • Re: Fani chcą uratować Hankę

  kilkanaście odcinków i wtedy wzrost oglądalności widzów na koniec sezonu(mam na myśli 2011/2012) byłaby wyższa np o pół mln widzów,bo tego typu wątek bardzo by odświeżył serial. Niestety to,że serialowa Hanka odchodzi to dla mnie zła wiadomośc,ale jak już odchodzi,to niech już odejdzie w prawdziwej klasie.Oznacza aby pani Małgorzata Kożuchowska zagrała w serialu swoją śmierc i swoje ostatnie