• Informacje na temat:

  kożuchowska dzieci

Artykuły na temat: kożuchowska dzieci
 • Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  ..."Jestem na marginesie życia miejskiego" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która była gościem Domówki u Dowborów. Aktorka szczerze opowiedziała o swojej codzienności i za czym obecnie najbardziej tęskni.

 • Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Teraz, jak większość aktorów na całym świecie, ma przymusową przerwę w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Ale latem i jesienią Małgorzata Kożuchowska nie będzie narzekała na brak zajęć.

 • Małgorzata Kożuchowska nagrywa płytę. Zaskakujący projekt

  Gwiazda polskiej telewizji Małgorzata Kożuchowska planuje nagrać płytę z piosenkami i kołysankami dla dzieci. Jak aktorka wpadła na ten pomysł?

 • Kożuchowska z trójką dzieci

  ...scenariusz. Myślę, że w "Rodzince.pl" mieliśmy ogromne szczęście do dzieciaków. Oni są wyśmienici i już niebawem wszyscy się o tym przekonają - zapowiada Kożuchowska. Jeśli chcesz wiedzieć więcej(...) mi się, że można połączyć obie te rzeczy - zapewnia Kożuchowska. Aktorka dodaje też, że pracowała już na planie filmowym z dziećmi, realizacja "Rodzinki.pl" nie jest dla niej nowością. - Jestem...

 • Kożuchowska: Kariera czy dzieci?

  ...- powiedziała w jednym z wywiadów. Od dwóch lat jest żoną dziennikarza "Wiadomości" - Bartka Wróblewskiego. Od czasu ślubu coraz częściej padają pytania o dzieci. Kożuchowska odpowiada na nie spokojnie: - Na(...)" przebiegłą bizneswoman. A jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska? Sama o sobie mówi, że uparta, konsekwentna, czasem despotyczna. I musi taka być, żeby robić tyle rzeczy jednocześnie. Nie...

 • Małgorzata Kożuchowska: Macierzyństwo i kariera

  Małgorzata Kożuchowska pracuje obecnie na planie 3. sezonu serialu "Druga szansa", który już w lutym pojawi się na antenie stacji TVN. Nowe odcinki przyniosą jej bohaterce duże zmiany życiowe(...) wszystkie się na to decydujemy - mówi Małgorzata Kożuchowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka uważa, że matki czynne zawodowo muszą stale szukać proporcji między czasem spędzanym...

 • Kożuchowska żoną Karolaka

  ..."Rodzinka.pl" to nowy serial, który TVP zaczyna kręcić. W rolach głównych dwie gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

 • Kożuchowska jest Boska!

  ...pasją, temperamentem i charakterem... - Największą siłą tego serialu są aktorzy - podkreśla producentka Dorota Kośmicka-Gacke. - Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak prezentują najwyższy kunszt(...) "Rodzinki.pl", zabawny i bardzo prawdziwy - jest efektem wnikliwej obserwacji mechanizmów, kierujących relacjami rodzice-dzieci oraz kobieta-mężczyzna. - Bardzo podobał mi się oryginalny francuski...

 • Kożuchowska spełnia marzenia

  Już w najbliższy wtorek, 29 stycznia, Małgorzata Kożuchowska ("rodzinka.pl") pojawi się w... Kopenhadze na wielkiej gali Ecco Walk In Style. Aktorka nominowana jest do nagrody za swą działalność charytatywną!

 • Kożuchowska z medalem

  ...- Jestem niezwykle zaszczycona, że dołączyłam do wspaniałego grona ludzi, którzy sprawiają w swoim życiu dobre uczynki - powiedziała Małgorzata Kożuchowska po odebraniu w poniedziałek w Krakowie Medalu św. Brata Alberta, przyznawanego za pomoc niepełnosprawnym.

Zdjęcia na temat: kożuchowska dzieci
Wideo na temat: kożuchowska dzieci
 • Kożuchowska: Godzenie macierzyństwa z pracą jest trudne

  ... – Myślę, że nikt nie udaje, że to jest proste. To jest bardzo trudne. A mimo że jest to tak trudne i wymaga takiego wysiłku, to prawie wszystkie się na to decydujemy – mówi Kożuchowska agencji(...) chwilę, często jednak mają też więcej czasu dla dzieci. – Dziecko daje takiego powera, że nawet jeżeli się kiedyś nie było mistrzowskim logistykiem, to w momencie, kiedy to dziecko się pojawia

 • Małgorzata Kożuchowska potwierdziła plotki

  Małgorzata Kożuchowska nie zwlekała z powrotem do pracy po porodzie. Kto zajmuje się dzieckiem aktorki, gdy ta jest na planie? (Agencja TVN/x-news)

 • „Druga szansa”: Małgorzata Kożuchowska i faceci

  Czwarty sezon zaczyna się po rocznej przerwie. Monika wraca do korzeni i znów zajmuje się swoją agencją, by więcej czasu poświęcić dziecku. Kobiecie trudno być jednak samą. W życiu uczuciowym Moniki obecna jest pustka. Czy to się zmieni?

Dyskusje na temat: kożuchowska dzieci