• Informacje na temat:

  kożuchowska- kulesza

Artykuły na temat: kożuchowska- kulesza
 • Małgorzata Kożuchowska w TVP Kultura

  Małgorzata Kożuchowska będzie bohaterką pierwszego odcinka nowego programu "Niedziela z…". Premiera produkcji w niedzielę, 15 października, w TVP Kultura.

 • Małgorzata Kożuchowska: Rodzina to wielka siła

  Pogmatwane losy Moniki Boreckiej, w którą w serialu "Druga szansa" wciela się aktorka, przypadły do gustu polskim widzom. Co tym razem czeka przebojową agentkę gwiazd? Małgorzata Kożuchowska opowiada o serialu, planach filmowych i tym, co najważniejsze - rodzinie.

 • Agata Kulesza: Z pokorą czekała na sukces

  W serialu "Krew z krwi", który w grudniu ma trafić na antenę Dwójki, Agata Kulesza zagrała wdowę po gangsterze. Po śmierci męża jej bohaterka rozpoczyna niebezpieczną grę z mafią. - Carmen targają(...) się ciekawe propozycje. Błyszczała jednak przede wszystkim na drugim planie. - W moim zawodzie najbardziej lubię nieprzewidywalność. Nigdy nie wiadomo, co się zdarzy - podkreśla Agata Kulesza. Punktem...

 • Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny.

 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najbliższego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza będzie Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów "Róża", "Zimna wojna", "Moje córki krowy" czy z nagrodzonej Oscarem "Idy".

 • Agata Kulesza: Kobiety po przejściach

  ...samym roku studiowali też Bartosz Opania oraz Dominika Ostałowska. Oni zaczęli odnosić sukcesy zaraz po studiach. Agata Kulesza nie miała tyle szczęścia. Grała w teatrze, ale poza tym nie dostawała(...) Robert Więckiewicz wstał i dobitnie stwierdził: - Wy nie zagraliście dobrze, tylko zajebiście! Wbrew licznym przewidywaniom, Agata Kulesza nie dostała wtedy głównej nagrody za "Różę". Na to...

 • Kożuchowska w oczekiwaniu na dziecko

  Rok temu spędziła Wielkanoc wraz z mężem w ukochanym Rzymie. Tegoroczne święta też będą wyjątkowe, ale z zupełnie innego powodu. Miesiąc temu Małgorzata Kożuchowska dowiedziała się, że zostanie mamą! Na tę chwilę aktorka i jej mąż czekali sześć lat. Od najmłodszych lat wiedziała, czego chce od życia. Jako kilkuletnia dziewczynka organizowała dla swoich młodszych sióstr, Majki i Hani, zabawę...

 • Nie jestem dość ładna ani medialna

  Najpewniej czuje się na własnej kanapie i bardzo nie lubi mówić o sobie. Woli o filmach, bo Agata Kulesza właśnie zagrała role, o których marzyła 15 lat, od skończenia szkoły aktorskiej.

 • Trzecia seria "rodzinki.pl" już we wrześniu

  Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i ich serialowa synowie pracują na planie trzeciej serii "rodzinki.pl". Nowe odcinki będzie można oglądać już od 7 września. W planach - kolejna transza serii.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  Kożuchowska, Agata Kulesza, Iza Kuna, Gabriela Muskała, Marta Nieradkiewicz, Maja Ostaszewska, Kinga Preis, Joanna Trzepiecińska - to bohaterki najnowszej książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki(...) wychowany, dlatego poopowiadałam mu trochę" - dodała Agata Kulesza .  W sumie na książkę składa się 18 wywiadów, z których można się dowiedzieć, jak nieprzewidywalne potrafi być życie, zwłaszcza...

Zdjęcia na temat: kożuchowska- kulesza
Dyskusje na temat: kożuchowska- kulesza