• Informacje na temat:

  kożuchowska mąż

Artykuły na temat: kożuchowska mąż
 • Co robi mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

  Bartłomiej Wróblewski (40 l.), mąż Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.), już dawno pożegnał się z dziennikarstwem. Ma swoją firmę, która ochrania… m.in. osiedle, na którym mieszka on i jego rodzina.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Małgorzata Kożuchowska martwi się o siostrę!

  Małgorzata Kożuchowska (49 l.) pragnęła spędzić swoje urodziny ze wszystkimi bliskimi osobami. Niestety, przez pandemię koronawirusa uniemożliwiającą podróżowanie między krajami, przy rodzinnym stole zabrakło siostry aktorki. Gwiazda jest z nią w stałym kontakcie, ale odkąd wybuchła epidemia, drży o jej zdrowie...

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Małgorzata Kożuchowska: Mąż nie pozwala nam na ciche dni!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l jest wdzięczna Bogu za wspaniałą rodzinę...

 • Kożuchowska będzie mamą

  Małgorzata Kożuchowska chce adoptować dziecko. Aktorka wyznała "Wprost", że postara się o to, gdy wyjdzie za mąż.

 • Małgorzata Kożuchowska: Mąż ma powody do zazdrości?

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) nie ukrywa, że jest pod wrażeniem kolegi z pracy. Czy Bartek (37 l.) – jej mąż – ma się czym przejmować?

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.

 • Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wyznaniem! Zdarzył się cud!

  Małgorzata Kożuchowska ( 49 l.) doskonale zdaje sobie sprawę, że narodziny jej synka Jana były najpiękniejszym dniem w jej życiu. Teraz zdradziła, że był to prawdziwy cud, gdyż niemało brakowała, a mogła nigdy nie zostać matką.

 • Kto stylizuje Kożuchowską?

  Czy to możliwe, by jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek - Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" - nigdy nie korzystała z rad stylistów zajmujących się zawodowo doborem strojów, w jakich gwiazdy pojawiają się na premierach, galach i imprezach towarzyskich?

Zdjęcia na temat: kożuchowska mąż
Dyskusje na temat: kożuchowska mąż
 • Re: To koniec serialu "rodzinka.pl"

  Kożuchowska słabo daje chipy. Brak poślizgu i miodu.

 • Re: „Korona królów”: Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  Ja i moje dzieci, czasami przysiada się mąż, oglądamy rodzinnie.

 • Re: Zapomniane związki polskich gwiazd

  Święta matka boska Kożuchowska. Nikt jej nie chciał. Powinna na kolanach dziękować ze obecny mąż chciał taka stara kobietę. Święty człowiek.

 • Re: Zapomniane związki polskich gwiazd

  Kożuchowska udaje taką świętą audiencje u papieża , pielgrzymki do Rzymu , ba nawet ślub w Rzymie a tylu ją miało ?!!! Cyżby mąż nie wiedział kogo bierze za żonę !!! I DO TEGO 10 LAT STARSZĄ OD SIEBIE ???

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska musi czasem... przewietrzyć głowę

  Ha, ha, ha - matka. Co ona wie jak to jest być matką ? Inne pracują, mają dwoje, troje dzieci, mąż nie pomaga, bo zasuwa na 1.5 etatu, teściowie, rodzice daleko i same muszą sobie radzić. Ale liczy się Kożuchowska, która ma sztab ludzi do pomocy i stać ją na wyjazd do Paryża (notabene na zakupy). Zamiast myć okna, organizuje sobie wycieczkę, bo okna myje ... sprzątaczka. A tu kobieta za tysiąc

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska przeprowadza się do Włoch?

  Jej mąż ma firmę ochroniarską i nie potrafi chronić synka? ale bajer. Chyba dla zwrócenia uwagi. Niczym niejaka Edzia.

 • Re: "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

  Mam 26lat i jestem szczupłą brunetką! Mój mąż jest często w rozjazdach ponieważ jest kierowcą TIRa. Jestem katoliczką, ksiądz w kościele mówił ostatnio żeby uchodźców z Syrii przyjmować! Wypatrzyłam sobie w sieci takiego śniadego mężczyznę, będzie miał z 30 lat. Ma dwójkę dzieci więc pomyślałam by może jego z tą dzieciarnią przyjąć pod wspólny dach! Tak z miłosierdzia katolickiego! Nie wiem

 • Re: To koniec serialu "rodzinka.pl"

  Próbowałem oglądać, ale nie dałem rady. Oglądałem fragmenty kilku odcinków. Rodzinka koszmarna. Kożuchowska i Karolak z byle powodu wrzeszczą na siebie i na dzieci jak ostatnie chamstwo. Synowie egoistyczni i złośliwi, zwłaszcza wobec siebie nawzajem. W rodzince prawie zero empatii i ciepła. Kiedy zmarła aktorka grająca babcię po prostu ta postać i jej mąż przestali się pojawiać, zniknęli.

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska musi czasem... przewietrzyć głowę

  Eeee, nie wierzę , żeby mąż tak o niej pisał. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z nią i z nim. Zawsze naburmuszony i nieszczęśliwy ( trudno mu się dziwić). Chyba, że stoi nad nim i mu każe pisać takie bzdety. Wiadomo , jest na jej utrzymaniu to musi. Słabo jednak się stara , bo widać schematyzm, a nie prawdziwe uczucie.

 • Re: "Druga szansa": Będzie 5. sezon!

  W momencie gdy w TVN pojawiają się Kożuchowska, Gesler czy Rozenek ( Majdan, czy jak jeszcze jej jest) oraz jej obecny niby mąż, kiedyś mierny kopacz, dziś bardzo mierny lowelas po prostu używam pilota i wybieram mądrzejszą stację.