• Informacje na temat:

  kożuchowska niedziela

Artykuły na temat: kożuchowska niedziela
 • Małgorzata Kożuchowska w TVP Kultura

  Małgorzata Kożuchowska będzie bohaterką pierwszego odcinka nowego programu "Niedziela z…". Premiera produkcji w niedzielę, 15 października, w TVP Kultura.

 • Jak mieszka M. Kożuchowska

  Przepiękne toruńskie Stare Miasto skąpane w słońcu. Tłumy turystów. Małgorzata Kożuchowska zaprasza prowadzącą program Magdalenę Pawlicką do obejrzenia swojej katarzynki pod Dworem Artusa (katarzynki to płyty chodnikowe w kształcie toruńskiego piernika z Odciśniętym autografem znanego Torunianina). "Małgosia z dumą pokazuje swoją katarzynkę! Idziemy piękną toruńską starówką i rozmawiamy...

 • Kożuchowska z Adamczykiem

  Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk grają główne role w sztuce "Księżniczka na opak wywrócona". Premiera spektaklu odbyła się w niedzielę, 25 kwietnia, na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.

 • "Dzieje duszy" Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska odczytała w niedzielę, 19 czerwca, w poznańskiej Bazylice Archikatedralnej fragmenty "Dziejów duszy" Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, w ramach cyklu Verba Sacra - Modlitwy katedr polskich.

 • Kożuchowska w nowym serialu

  ...18 sierpnia Małgorzata Kożuchowska zadebiutowała na planie serial u "Teraz albo nigdy!". Jaka będzie jej postać, okaże się już jesienią.

 • Kożuchowska kobietą fatalną?

  ..."Kobiety fatalne są kręcące dla facetów" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z RMF FM. Czy jej bohaterka w serial u "Teraz albo nigdy!" okaże się femme fatale?

 • Polskie gwiazdy w serialu internetowym "#ZostańWDomu"

  Antoni Pawlicki, Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Więdłocha dołączają do obsady internetowego serialu "#ZostańWDomu". To projekt wymyślony przez Kamila Kulę. Premiera pierwszego odcinka odbyła się w miniony piątek, 20 marca, a w rolach głównych wystąpiły w nim Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Trudne małżeńskie pytania

  Jako młoda żona Małgorzata Kożuchowska musi się zmierzyć nie tylko z małżeńskimi problemami. Już w najbliższą niedzielę aktorka zmierzy się z trudnym "małżeńskimi pytaniami" w RMF FM.

 • Polubimy prawników?

  ...wyjątkowo gorący trójkąt zawodowo-emocjonalny mecenas Agaty Przybysz, Dębskiego (Lichota) i jego życiowej partnerki, prokurator Marii Okońskiej (Kożuchowska). Pierwszy odcinek serialu w niedzielę...

 • Międzyzdroje pożegnały gwiazdy

  W Międzyzdrojach dobiegł końca IX Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Kulminacyjnym punktem czterodniowej imprezy była niedzielna (4 lipca) uroczysta ceremonia odsłonięcia odlewów dłoni między innymi aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Stanisława Mikulskiego, Emila Karewicza.

Zdjęcia na temat: kożuchowska niedziela
Dyskusje na temat: kożuchowska niedziela