• Informacje na temat:

  kożuchowska plotki

Artykuły na temat: kożuchowska plotki
 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Kiedy powrót Kożuchowskiej?

  Małgorzata Kożuchowska zamierza wrócić na plan "M jak miłość" dopiero zimą. Wcześniej poświęci się m.in. teatrowi i nowemu projektowi "Tylko miłość".

 • Kożuchowska i Arciuch: Rywalki tylko w serialu

  W mediach krążą plotki o rzekomym konflikcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Tamary Arciuch. Obie aktorki przy okazji premiery serialu "Druga szansa" zaprzeczyły temu, podkreślając, że łączą je serdeczne relacje.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska o życiowej próbie

  Jak to jest mieć luksusowe życie i nagle stracić wszystko? Monika, bohaterka nowego serialu "Druga szansa", dobrze to wie. Teraz musi się nauczyć, jak się po tym podnieść. O serialu opowiada Małgorzata Kożuchowska, która w nim główną rolę. Serial emitowany jest w poniedziałki wieczorem w TVN.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

 • To ona "zastąpiła" Kożuchowską

  Jest drobną kobietą (158 cm wzrostu) i młodziutko wygląda, choć ma 27 lat i całkiem obszerne CV. Zagrała w kilku filmach i wielu serialach, np. w "Agentkach", "BrzudUli", "Klanie" czy ostatnio w "Prosto w serce". Czemu więc tak trudno znaleźć na jej temat jakiekolwiek plotki? - Nie zależy mi na pokazywaniu się, bywaniu na salonach. Jestem zdystansowana, udzielam mało wywiadów, nie chodzę na...

 • Kożuchowska w oczekiwaniu na dziecko

  Rok temu spędziła Wielkanoc wraz z mężem w ukochanym Rzymie. Tegoroczne święta też będą wyjątkowe, ale z zupełnie innego powodu. Miesiąc temu Małgorzata Kożuchowska dowiedziała się, że zostanie mamą! Na tę chwilę aktorka i jej mąż czekali sześć lat. Od najmłodszych lat wiedziała, czego chce od życia. Jako kilkuletnia dziewczynka organizowała dla swoich młodszych sióstr, Majki i Hani, zabawę...

 • To już koniec serialu "rodzinka.pl"!

  ...cały ten okres, w kraju i za granicą" - napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. "Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych(...) telewizorów i kin! DZIĘKUJE!" - podsumowała Małgorzata Kożuchowska. Do tekstu dołączyła filmik, na którym po raz ostatni wchodzi na plan serialu "rodzinka.pl". Serial "rodzinka.pl" jest emitowany na...

 • Ona też odejdzie z "M jak miłość"?

  Krążą plotki, że Dominika Ostałowska chce odejść z "M jak miłość". Co się za tym kryje? Impulsywny charakter, czy może... nowa miłość?

Zdjęcia na temat: kożuchowska plotki
Wideo na temat: kożuchowska plotki
Dyskusje na temat: kożuchowska plotki