• Informacje na temat:

  kożuchowska u szymona

Artykuły na temat: kożuchowska u szymona
 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o Wiesławie Komasie: „Byłam w niego wpatrzona jak w obraz”

  ..." - wyznała po latach w "Twoim Stylu" Małgorzata Kożuchowska.  Wiesław był skromny, niepozorny, nie wyróżniał się urodą. Jednak 23 lata starszy pedagog oczarował studentkę. Uwielbiała z nim rozmawiać nie(...) czwórki pociech: Jana, bliźniaków Marii i Szymona oraz Zosi. Profesor lubił zapraszać uczniów do siebie, pracował z nimi po godzinach. Prowadził dom otwarty.  Małgosia często była jego gościem, także...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Małgorzata Kożuchowska zarobiła rekordowe honorarium!

  Małgorzata Kożuchowska (42 l.) nie musi martwić się o finanse. Dzięki rekordowemu honorarium zapewniła sobie spokojną i dostatnią przyszłość.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Kożuchowska i Bosak przyciągają widzów

  ..."Nowa" - serial kryminalny, w którym grają m.in. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Bosak spodobał się widzom telewizyjnej Dwójki - ponad dwa miliony oglądało każdy odcinek. Czy jednak zaciekawienie odbiorców nową produkcją zamieni się w wierną widownię, pokażą zapewne najbliższe tygodnie.

 • Kożuchowska policjantką!

  Już niedługo Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy w zupełnie nowym wcieleniu. Aktorka zagra policjantkę w nowym serialu TVP "Nowa".

 • "Chcę pokazać się z nowej strony"

  Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że pomimo sukcesu warto wyznaczać sobie kolejne cele i do nich dążyć. W wywiadzie dla światseriali.pl aktorka opowiada o swoich pragnieniach, ambicjach oraz bohaterkach, w które wciela się na ekranie.

 • Kożuchowska i Bosak spodobali się

  "Nowa" - serial kryminalny, w którym grają m.in. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Bosak spodobał się widzom telewizyjnej Dwójki - ponad dwa miliony oglądało każdy odcinek. Czy jednak zaciekawienie odbiorców nową produkcją zamieni się w wierną widownię, pokażą zapewne najbliższe tygodnie.

 • Tak bardzo się kochali...

  Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski wierzyli, że nic i nikt nie jest w stanie ich rozdzielić. Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak byli pewni, że spędzą ze sobą całe życie. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński bardzo chcieli, by ich miłość trwała wiecznie. Życie zweryfikowało marzenia i plany wielu sławnych par. Rozstania i rozwody w naszym rodzimym show-biznesie to przecież niemal...

 • Rozdano Telekamery 2005

  Aktorzy Małgorzata Kożuchowska i Witold Pyrkosz znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji nagród magazynu "Tele Tydzień" - Telekamery 2005. Gościem specjalnym zakończonej w Warszawie w poniedziałek wieczorem (24 stycznia) gali rozdania statuetek była amerykańska aktorka, Daryl Hannah.