• Informacje na temat:

  kożuchowska w dziecinstwie

Artykuły na temat: kożuchowska w dziecinstwie
 • Małgorzata Kożuchowska w TVP Kultura

  Małgorzata Kożuchowska będzie bohaterką pierwszego odcinka nowego programu "Niedziela z…". Premiera produkcji w niedzielę, 15 października, w TVP Kultura.

 • "Psia" rola Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska dopiero co wróciła z wakacji w Grecji, skąd oprócz kolorowych wspomnień przywiozła piękną opaleniznę. Już wkrótce na ekrany kin trafi amerykańsko-rosyjski film animowany(...) przebojami na świecie, więc jest to dodatkowa frajda, że choć przez moment mogę popracować nad produkcją zrealizowaną na światowym poziomie - wyznaje Kożuchowska w rozmowie z "Tele Tygodniem". Aktorka...

 • ​Małgorzata Kożuchowska: Nie miałam wyjścia awaryjnego

  ...​Małgorzata Kożuchowska już w szkole podstawowej postanowiła, że zostanie aktorką. Ubiegała się o przyjęcie wyłącznie do szkoły aktorskiej, nie biorąc pod uwagę możliwości porażki. Lecz jako mała dziewczynka marzyła o pracy w... ogrodzie zoologicznym lub drogerii.

 • Małgorzata Kożuchowska: Rodzina to wielka siła

  Pogmatwane losy Moniki Boreckiej, w którą w serialu "Druga szansa" wciela się aktorka, przypadły do gustu polskim widzom. Co tym razem czeka przebojową agentkę gwiazd? Małgorzata Kożuchowska opowiada o serialu, planach filmowych i tym, co najważniejsze - rodzinie.

 • Kożuchowska: Pierwsze takie święta

  O Bożym Narodzeniu myśli już od połowy grudnia. Bo w tym roku święta mają być wyjątkowe. Tym bardziej, że Małgorzata Kożuchowska (41 l.) wszystko przygotowuje własnoręcznie. - Od początku do końca... Sama podjęła się zorganizowania wigilii w swoim domu. To będą pierwsze święta w tym miejscu - mówi jej przyjaciółka z teatru. Aktorka z wielką starannością przygotowuje się do tego wydarzenia. Jak...

 • Henryk Gołębiewski: "Nie chciałbym niczego zmieniać"

  "Jestem zadowolony ze swego życia. Bez zastanawiania to mówię. Nie chciałbym niczego zmieniać, ani jednej minuty" - powiedział kiedyś Henryk Gołębiewski. Aktor niezawodowy, szczególnie popularny w dzieciństwie dzięki rolom w kultowych już dzisiaj produkcjach "Wakacje z duchami" i "Podróż za jeden uśmiech", obchodzi 15 czerwca 60. urodziny.

 • Czy Ewa zastąpi Hankę w sercu Marka?

  Od śmierci nieodżałowanej Hanki (Małgorzata Kożuchowska) na ustach jej męża Marka (Kacper Kuszewski) nie pojawia się uśmiech. Wywoła go dopiero nieoczekiwane spotkanie z Ewą (Dominika Kluźniak). Oto, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość".

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Zienia. - Prowadzenie gali zamknięcia FPFF w Gdyni to było wyzwanie, ale równocześnie zaszczyt i przyjemność - wyznała Kożuchowska. Wyjątkowo 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych traktował...

 • "Alicja po drugiej stronie lustra": Kim w filmie jest Marta Wierzbicka?

  ...mnóstwo znakomitych aktorów. Obok Marty Wierzbickiej (Alicja) bohaterom filmu Disneya użyczyli swych głosów między innymi Małgorzata Kożuchowska (Biała Królowa), Katarzyna Figura (Czerwona Królowa...

 • "Nie przerażały mnie sceny całowania"

  - Z Natalią mamy sojusz, a z Tomkiem, choć nie bez kłótni, tworzymy już niemal "stare dobre małżeństwo" - mówi Olga Kalicka, czyli serialowa Magda o rodzinie Boskich.