• Informacje na temat:

  kożuchowska zdjęcia z wakacji

Artykuły na temat: kożuchowska zdjęcia z wakacji
 • Kożuchowska: Potrzebowałam zmiany

  Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii serialu "rodzinka.pl" . Małgorzata Kożuchowska mówi o powrocie na plan tej produkcji i opowiada, czym różni się Natalia Boska od Hanki Mostowiak z "M jak miłość" .

 • Małgorzata Kożuchowska: Dwa dni w Bangkoku

  Małgorzata Kożuchowska jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy. Możliwość cieszenia się słońcem i ciepłem zrekompensowała gwieździe wysiłek, jaki musiała włożyć w pracę na planie filmowym.

 • Serialowe hity wrócą po wakacjach

  ...usłyszy marsz weselny? A co czeka polsatowskie "Przyjaciółki"? Finał siódmego sezonu był naprawdę dramatyczny. Brak decyzji? Chociaż już rozpoczęły się zdjęcia do szesnastego sezonu "Ojca Mateusza...

 • Gwiazdy kręcą seriale w wakacje

  Zakościelny. W wakacje ruszą także zdjęcia do drugiej serii "Prawa Agaty" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Na planie obok niej pojawią się również Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska i Leszek Lichota(...) wstępnie na połowę czerwca br." - zdradza Akson Studio. Ta sama firma odpowiedzialna jest także za produkcję serialu "Przepis na życie", do którego zdjęcia również rozpoczną się w czerwcu. Jak...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  Choć sezon urlopowy w pełni, nie wszystkie gwiazdy zdecydowały się na wakacje od mediów społecznościowych. W lipcu profile Barbary Kurdej-Szatan, Julii Wieniawy i Agnieszki Dygant zapełniły się zdjęciami z tropikalnych wczasów, podczas gdy Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska broniły sądów, Anna Mucha pozowała w sukience 6-letniej córki, Małgorzata Kożuchowska płakała na planie filmu Patryka...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  .... W międzyczasie Jolanta Fraszyńska podzieliła się zabawnym wideo z wakacji na wsi, a serialowe gwiazdy zarzuciły media społecznościowe zdjęciami z imprez ramówkowych największych stacji.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  ...i Andrzej Chyra na wspólnym selfie, wreszcie w walkę zaangażował się reżyser Andrzej Saramonowicz, układając uderzające w polityków partii rządzącej rymowanki. W tym samym czasie Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów zdjęciem z wakacji, a Maciej Musiałowski na sensacyjnym nagraniu zdradził jak zwraca się... do piersi swojej dziewczyny. Kto wzbudził największe zainteresowanie internautów?

 • ​Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu

  ...w komentarzach. Fani dzielili się z Cielecką także swoimi zdjęciami z wakacji. Lecz wśród komentujących pojawili się również krytycy. - "Do tego palma w głowie..." - twierdzili "hejterzy(...). Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Dominika Ostałowska i Marcin Mroczek. Przyjaciele dziękowali Pyrkoszowi za wparcie, dobre rady, szczerość i uśmiech. - "Takiego artysty i człowieka nie da...

 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych w czerwcu

  .... W międzyczasie Patryk Vega i Małgorzata Kożuchowska zaskoczyli zdjęciem z planu wspólnej produkcji, a Maja Ostaszewska wzięła udział w Paradzie Równości. Kto z nich wygrał uwagę internautów?

 • Prywatnie zostaję blondynką

  ..."Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

Zdjęcia na temat: kożuchowska zdjęcia z wakacji