• Informacje na temat:

  krakowie występ

Artykuły na temat: krakowie występ
 • Viki Gabor zdradziła, co wydarzyło się zaraz po jej występie na Eurowizji

  .... Okazuje się, że ta dwunastolatka o niezwykłym głosie pozostaje zwykłą nastolatką. I choć wygląda uroczo w scenicznym stroju, to przecież jest jeszcze dziewczynką i rozmowa na gorąco, po występie, siłą rzeczy musi być krótka. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" zdradziła sporo, m.in. co wydarzyło się po jej występie.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Jej koncert z 2005 roku to dziś klasyk. "Dzień dobry kochani. To jest jeden z najważniejszych występów w moich życiu. Znacie ewrynajt? Znacie? To do góry! Ewrynajt. Haba!" - krzyczała Mandaryna ze(...). Niedawno jednak nieoczekiwanie wróciła do koncertowania. Pierwszy występ po długiej przerwie odbył się 27 stycznia we wrocławskim klubie Hah. Wydarzenie było niezwykle oblegane na Facebooku - chęć...

 • Adam Lambert zachorował. Co z koncertem z Queen w Krakowie?

  Poważne zapalenie oskrzeli u Adama Lamberta spowodowało, że odwołano zaplanowany na 8 lutego jego występ z Queen w Brukseli.

 • Prawicowa gazeta protestuje przeciwko występom Kupichy na Światowych Dniach Młodzieży!

  W Krakowie zaczynają się właśnie Światowe Dni Młodzieży, w których weźmie udział sam papież Franciszek. Do stolicy Małopolski zjeżdżają pielgrzymi z całego świata, ale także polscy artyści i Anka Popek, czym już oczywiście zdążyła się pochwalić. Czas pielgrzymom mają umilać różnego rodzaju imprezy towarzyszące oraz występy naszych gwiazd. Niestety, nie wszyscy są tam chyba mile widziani...

 • Brian May (Queen): Emocjonalny wieczór w Krakowie

  Gitarzysta Queen Brian May opisał swoje wrażenia z sobotniego koncertu (21 lutego) Queen + Adam Lambert w Kraków Arenie.

 • Jeden z pobitych w Krakowie gejów to uczestnik programu TVN

  Hubert Centkowski (35 l.), jeden z gejów zaatakowanych ostatnio w Krakowie, jeszcze niedawno nazywał się Bisto i był jednym z uczestników programu "Ugotowani".

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Edyta Górniak (43 l.) na konferencji zwiastującej galę Boxing Night 12 skupiła na sobie całą uwagę fotoreporterów. Choć piosenkarka przeciwna jest jakiejkolwiek przemocy, do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 15 kwietnia, namówił ją syn Allan. W walce wieczoru zmierzą się Marcin Najman i Jahmai Satisch. Edyta wystąpi z tancerzami i swoim występem uświetni starcie.

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

Zdjęcia na temat: krakowie występ
Wideo na temat: krakowie występ
 • Justyna Steczkowska tłumaczy się z afery

  Justyna Steczkowska miała zaśpiewać w Krakowie z Jose Carrerasem. Tego samego dnia miała swój cygański koncert w Toruniu i nie zdążyła na występ z muzykiem. Czy w umowie była przewidziana za to kara? Wokalistka zabrała głos w "Dzień Dobry TVN", tłumacząc się z całego zamieszania. (x-news/Dzień dobry TVN)

 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...

Dyskusje na temat: krakowie występ
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  OJ P ,,Marylko,, nie trzeba było rozpuszczać pieniędzy , tylko odłożyć sobie na starsze latka, ,,,a jak ci brakuje to sprzedaj ten swój pałacyk,, i kasa będzie,, JAK ZA MŁODU SIĘ CHULAŁO TO TERAZ TRZEBA SOBIE TROCHE PASA ŚCISNĄĆ, a kto za Sylwestra w Krakowie na POCZĄTKU 2 TYSIĘCZNEGO ROKU ,,ZA WYSTĘP SKASOWAŁ, 100 ,,TYSIAKÓW, lekko przyszło lekko poszło NO NIE ,,,,,A NIE

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  OJ P ,,Marylko,, nie trzeba było rozpuszczać pieniędzy , tylko odłożyć sobie na starsze latka, ,,,a jak ci brakuje to sprzedaj ten swój pałacyk,, i kasa będzie,, JAK ZA MŁODU SIĘ CHULAŁO TO TERAZ TRZEBA SOBIE TROCHE PASA ŚCISNĄĆ, a kto za Sylwestra w Krakowie na POCZĄTKU 2 TYSIĘCZNEGO ROKU ,,ZA WYSTĘP SKASOWAŁ, 100 ,,TYSIAKÓW, lekko przyszło lekko poszło NO NIE ,,,,,A NIE LAMĘTOWAĆ, TO CO MAJĄ