• Informacje na temat:

  kraśko na mazurach

Artykuły na temat: kraśko na mazurach
 • Piotr Kraśko już nie mógł dłużej czekać

  Przed Piotrem Kraśko (48 l.) nie lada wyzwanie! Dziennikarz zdecydowała się bowiem na wybudowanie domu na Mazurach. Dlaczego nie mógł dłużej odkładać tej decyzji?

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Piotr Kraśko szczerze o plotkach na temat jego bliskich! Jest zaskoczony!

  Utalentowany dziennikarz, kochający mąż i tata trójki dzieci. Piotr Kraśko (48 l.) opowiada o swoim życiu poza kamerami. Przy okazji rozprawił się z krążącymi od jakiegoś czasu krzywdzącymi plotkami dotyczącymi rodziny dziennikarza.

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko: Święta w cieniu choroby!

  Cztery pokolenia spotkają się przy wielkanocnym stole. Kraśkowie chcą, by były to radosne dni, choć już wiadomo, że nie będą wolne od problemów...

 • Piotr Kraśko: Wiatr we włosach, miłość w sercu

  Chciałby częściej być blisko ukochanej żony. Niestety obowiązki w TVP nie dają mu szans. Dlatego wymyślił coś ekstra.

 • Piotr Kraśko musiał ulec żonie

  Do tej wyprawy przygotowywał się od wielu miesięcy. Piotr Kraśko (47 l.), zapalony miłośnik żeglugi, nie krył podekscytowania, gdy opowiadał o przygodzie swojego życia, którą zaplanował na tegoroczne(...) dziennikarz zrezygnował z rejsu, na którym tak bardzo mu zależało. Boże Narodzenie Piotr spędzi w gronie rodziny, w Gałkowie na Mazurach. Informacje tygodnika potwierdza jego żona, Karolina Ferenstein...

 • Odwiedziny u Piotra Kraśki

  W najbliższym wydaniu "Zacisza gwiazd" poznamy rodzinę Piotra Kraśki, zobaczymy jego dom i usłyszymy piękną opowieść o miłości.

 • Piotr Kraśko nie kryje ogromnej radości. Kolejne dziecko w rodzinie!

  Przez lata był jedynakiem. Dopiero kiedy Piotr Kraśko miał 14 lat, na świat przyszła jego przyrodnia siostra, Ewa. Ale relacje z nią były utrudnione, bowiem była owocem miłości jego ojca, Tadeusza(...) Kraśko bardzo mocno jej kibicował. W mediach społecznościowych pisał serdeczne komentarze pod zdjęciami.  Gdy już urodziła dziecko, dziennikarz błyskawicznie odnalazł się w roli wujka. Dał też...

 • Stuhr przegrał z Dowborem

  W tym roku to Gdynia była gospodarzem Herbalife Triathlonu, który w poprzednich latach odbywał się w Suszu na Mazurach. Impreza jednak rozrosła się do tego stopnia, że postanowiono przenieść ją do miasta, które bez problemu poradziło sobie z zaskakującą liczbą, aż 1500 uczestników.

Wideo na temat: kraśko na mazurach
 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Jakie sylwestrowe plany mają gwiazdy? Marta Wierzbicka przyznała, że ostatnia noc starego roku będzie spontaniczna i... spędzi go przed telewizorem. Zofia Zborowska nie przywiązuje wielkiej wagi do tego dnia i spędzi go w towarzystwie najbliższej rodziny. Piotr Kraśko Nowy Rok prawdopodobnie powita na Mazurach wraz z sąsiadami. (Agencja TVN/x-news)