• Informacje na temat:

  krasko samochod

Artykuły na temat: krasko samochod
 • Piotr Kraśko: Trzy tygodnie szlakiem uchodźców

  ...w eskorcie samochodów ONZ albo UE do obozu dla uchodźców, spotkali trzy wybrane wcześniej osoby, wrócili i są bardzo dumni, że przeżyli coś niezwykłego - mówi Piotr Kraśko. Dziennikarz rozpoczął pracę...

 • ​Piotr Kraśko: 30 zdjęć na Instagramie

  ...​Piotr Kraśko docenia zalety Instagrama i chętnie ogląda zdjęcia publikowane przez takie media jak "New York Times" czy "National Geographic". Obserwuje też profile ulubionych marek samochodowych. Swoje zdjęcia publikuje jednak sporadycznie - w ciągu kilku miesięcy zamieścił niewiele ponad 30 fotografii.

 • Ibisz porzucony. "Przerzuciła się na Kraśkę"!

  O tym, czym zadziwia pracowników stacji benzynowych i czego od niego oczekują fani oglądający "Taniec z gwiazdami" opowiada Krzysztof Ibisz.

 • Piotr Kraśko: Wiatr we włosach, miłość w sercu

  Harleya Davidsona. - Jazda na motocyklu to prawdziwa przyjemność. A do tego o wiele szybciej niż samochodem docieram do pracy i jak dotąd nigdy nie miałem problemu z parkowaniem - mówi pan Piotr...

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  ...płyta. "A co do skoków do wody? Na koncertach Ich Troje latały już samoloty, na scenę wjeżdżały samochody i motocykle. Było wspinanie się po rampie, ale trampoliny jeszcze nie. Może to jakiś pomysł...

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  ...płyta. "A co do skoków do wody? Na koncertach Ich Troje latały już samoloty, na scenę wjeżdżały samochody i motocykle. Było wspinanie się po rampie, ale trampoliny jeszcze nie. Może to jakiś pomysł...

 • Telekamery: Osobowość telewizyjna

  Kim jest "osobowość telewizyjna". Jakie cechy powinna posiadać? Na te pytania będą musieli odpowiedzieć sobie ci, którzy wezmą udział w plebiscycie "Tele Tygodnia". Kto otrzyma Telekamerę w tej kategorii? Nominowanych jest pięć osób, a głosować można do 4 lutego 2016 roku. Można wygrać cenne nagrody!

 • Dla kogo Telekamery 2012?

  Jeszcze tylko w środę, 4 stycznia, można zagłosować w jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Kto jeszcze nie oddał swego głosu, ma na to czas do północy. Tymczasem przypomnijmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.