• Informacje na temat:

  kraśko w gałkowie

Artykuły na temat: kraśko w gałkowie
 • Piotr Kraśko: Wigilia na Mazurach

  Piotr Kraśko po raz pierwszy od lat nie będzie pracował w wigilijny wieczór. Boże Narodzenie spędzi wraz z rodziną w swoim mazurskim domu. Na sylwestra zamierza natomiast wybrać się w podróż.

 • Wczesne pobudki Piotra Kraśki

  ..."Jak ma się trójkę dzieci, to nie ma problemu ze wczesnym wstawaniem" - żartuje Piotr Kraśko. Znany dziennikarz, który biega maratony, gdyby mógł być zwierzęciem chciałaby być gepardem. "Niczym innym nie zaimponowałbym bardziej swoim dzieciom" - tłumaczy.

 • Odwiedziny u Piotra Kraśki

  To najcudowniejsze miejsce na ziemi - tak o Gałkowie mówi Piotr Kraśko. I dodaje: - Warmia i Mazury są mi naprawdę bliskie. Tam dziennikarz poznał swoją żonę, Karolinę Ferenstein i tam para ma dziś dom, w którym wychowuje dwóch synów. I choć mieszkanie na warszawskim Mokotowie bardzo lubią, ich miejscem na ziemi jest Gałkowo. Dziennikarz i jego rodzina twierdzą, że mają wszystko: piękne widoki...

 • Piotr Kraśko: Recepta na udany związek

  Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein poznali się w 2001 roku w Gałkowie, gdzie dziennikarz rozpoczął treningi jazdy konnej. Pobrali się siedem lat później i doczekali się trójki dzieci: dwóch synów(...) miłość. Wiem, że to najbardziej banalna odpowiedź jakiej można udzielić, ale wspaniale jest odkrywać się na nowo - mówi Piotr Kraśko agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Nie ma żadnej recepty...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Do udziału w "Agent - Gwiazdy" namówił mnie mąż

  Karolina Ferenstein-Kraśko przyznaje, że nie bez wahania zdecydowała się wziąć udział w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Ostatecznie namówił ją mąż, który uparcie przekonywał, że to odpowiedni czas, by podjęła wyzwanie, stawiła czoła przygodzie i czerpała z tego przyjemność.