• Informacje na temat:

  krawczyk i włodarczyk wywiad

Artykuły na temat: krawczyk i włodarczyk wywiad
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przywrócili wolność bielikowi

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wraz z Jakubem Kotowiczem oraz Radosławem Fedaczyńskim, prowadzącymi Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, przywrócili wolność bielikowi w Starzawie nieopodal Przemyśla. Akcja miała miejsce zaledwie kilka godzin temu!

 • Mikołaj Krawczyk: Aktor i wokalista

  Mikołaj Krawczyk, znany m.in. z serialu "Pierwsza miłość", jest jednocześnie wokalistą w zespole Rockoholic. Właśnie swoją premierę ma drugi utwór zespołu. Twórcą teledysku jest Michał Krawczyk. Był to debiut aktora w roli reżysera, scenarzysty i producenta.

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • Gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnej kolacji

  Kilka dni temu u Leszka Stanka pojawiły się gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnym oglądaniu programu. Na Facebooku adoptowanego przez siebie psa Vadera, Leszek umieścił zdjęcia z kolacji. Pojawiali się m.in. Marzena Rogalska oraz Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem.

 • Zając i Brzozowski w "Tańcu..."?

  ..." oraz burzliwemu rozstaniu z kolegą z planu Mikołajem Krawczykiem, który porzucił ja dla Agnieszki Włodarczyk. "Fakt" zdementował równocześnie rewelacje "Superaka" dotyczące angażu do "Tańca(...) artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  Przez ostatni rok Aneta Zając pojawiała się na łamach prasy wyłącznie w kontekście jej życia prywatnego. Rozstanie z Mikołajem Krawczykiem, który porzucił ją dla Agnieszki Włodarczyk, i późniejsza(...) artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Liczy się wszystko

  Julia Pietrucha, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar, Paulla, Artur Chamski i Paweł Tucholski - to właśnie oni przeistaczają się w oryginalnych(...) Krawczyk, Lady Gaga i wielu innych - tłumaczy Paweł Królikowski, który z Małgorzatą Walewską, Katarzyną Kwiatkowską i DJ-em Adamusem ocenia wokalne i taneczne popisy rodzimych gwiazd. Wspiera ich duet...

Zdjęcia na temat: krawczyk i włodarczyk wywiad
Dyskusje na temat: krawczyk i włodarczyk wywiad
 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Agnieszki Włodarczyk nigdy nie lubiłam , zadufana w sobie , dumna , ponad wszystko . Krawczyk był mi obojętny . Fakt jest zdolna aktorsko ., muzycznie nie moje klimaty . Uroda , na pewno kiedyś była piękna , teraz to przeciętna kobieta taka sama jak Aneta , tylko inny typ urody . Jednak to jak duet Włodarczyk i Krawczyk zrobili Anecie to zwykłe SKUR..... STWO . Włodarczyk weszła z butami

 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  Pazury jest tak brzydka, że pewnie nie chca jej pokazywać. Więc jak po dwóch latach Zając dała wywiad do Grazzi, którego to nikogo no obraża to o co ci chodzi? ZA CZĘSTO WG CIEBIE ??? To astralni non stop o sobie podrzucaja, a to coś nagrywa, a ten do sadu skarży Zając,. I przypominam wywiad w którym "bardzo ładnie" o swojej ex i dzieciach spowiadał się krawczyk. No i rzeczywiście najważniejsze, żadna