• Informacje na temat:

  krawczyk i zając nie są razem

Artykuły na temat: krawczyk i zając nie są razem
 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  ...- Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Aneta Zając: Na co wyda 100 tys. zł?

  Aneta Zając kupi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami" kwotę sprzęt rehabilitacyjny dla synów.

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Włodarczyk: Jej bohaterka też robi karierę

  ...13 grudnia zeszłego roku Agnieszka Włodarczyk skończyła 30 lat. Aktorka nie martwi się jednak wiekiem. Czuje się szczęśliwa. Podobnie jak jej bohaterka z "Plebanii", Wiki, która robi karierę w telewizji.

 • Naprawdę wyjedzie?

  Marysia (Aneta Zając) zwraca się o pomoc do Pawła (Mikołaj Krawczyk). Musi mieć fałszywe dokumenty na wyjazd z Polski. Chce wyjechać razem z córką. Mężczyzna ma dylemat...

 • Rozwód w "Pierwszej miłości"

  W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

 • W jej związku kryzys?

  W tym roku telewizja Polsat obchodzi 20-lecie istnienia. Jedną z najważniejszych produkcji w historii stacji jest niewątpliwie "Pierwsza miłość". Serial kojarzony jest między innymi z Anetą Zając, która gra w nim od samego początku - czyli od 2004 roku.

 • Garou w "jak Oni śpiewają"

  W najbliższym odcinku na scenie "jak Oni śpiewają" poza gwiazdami programu, wystąpi Garou.

Zdjęcia na temat: krawczyk i zając nie są razem
Dyskusje na temat: krawczyk i zając nie są razem
 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Mikołaj to jest dupa wołowa zostawił matkę jego dzieci i związał się z pusta dziewczyna.Wlodarczykowa nie sięga Anecie do pięt.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta Zając dziewczyna z pozytywna energią w oczach i blaskiem miłości, kobieta do kochania stworzona a on wybrał spalonego babo-chłopa z życiorysem naczelnej kur.... , więc jak to zrozumiał to myślicie, że jest mu z tym dobrze ? Może własnie ten powrót to był wpisany w jego zyciorys aby zobaczył, że nie jest jednak kosmitą. Trzymam kciuki krawczyk za renowacje mózgu twojego

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  na zdjęciach z Włodarczyk nie wygląda na zbytnio szczęśliwego..

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  jaki zal nie rozumiem jak mozna zostawic zone i dzieci dla jakies AGNIESZKI

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  gdyby naprawde kochał Anetę to żadna kobieta by tego nie zmieniła... a poza tym Aga nie mogłaś poszukać sobie wolnego faceta bez zobowiązań zawsze będzieszą na drugim miejscu po Anecie i ich wspólnych dzieciach... bo będą wakacje święta szkoła i inne problemu do rozwiązania przez rodziców dziecka

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta miej swoją godność i nie pozwól temu szmaciarzowi wrócić, choćby na kolanach. NIE dla zdrady !!! Proszę o wydrukowanie tej opinii. Żaden facet nie przyjąłby spowrotem kobiety, która go zdradziła z innym, natomiast kobiety nagminnie pozwalają zdradzającym wracać - one nie mają szacunku do siebie, więc taki facet nigdy ich szanować też nie będzie.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Myślałam, że jeszcze nikt tego nie zauważył, że na każdym zdjęciu z Anetą się uśmiecha albo robi głupie miny itd. i nawet oczy ma wesołe a z Włodarczyk? NIe widać, żeby za bardzo był uśmiechnięty i oczy też ma jakieś obojętne, nieobecne ...

 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  To az tak Klan zchodzi na psy ,że oni muszą grać co kasy szukają???Krawczyk żaden z niego aktor w Pierwszej Miłości nic ciekawego nie pokazał tyle .,ze poderwał Włodarczyk albo ona jego i zostawił Zając z dziećmi.Ogladam ten serial ale teraz to juz bedzie badziewo nie wiem czy mnie zacheci gra tych niby aktorów do oglądania.Włodarczyk może zastąpi zone Pawła Lubicza,poderwie go na urok osobisty

 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  Dlaczego znów patrzy się na to poprzez pryzmat związku Krawczyka z Zając?Włodara już przedtem zasłynęła z wyrywania zajętych facetów i swojego,dość swobodnego stylu życia.To nie był jeden błąd,a cała ich seria,więc niech nie dziwi się ,że jest postrzegana w ten sposób.Stara się ostatnio ocieplić swój wizerunek,ale ludzie ewidentnie wyczuwają ten fałsz bijący od niej.Śpiewy w remizach już się

 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  Oni tak piszą, bo myślą że dokopując Włodarczyk dowartościowują Zając. Przynosi to jednak odwrotny skutek pokazując mizerię p. Zając. Ani obelgi na Włodarczyk, ani peany na Zając nie zaszkodzą Agnieszce wprost przeciwnie zyskuje ona więcej sympatyków.